Soutěž o 2 vstupenky na Rock for People v Hradci Králové

UKONČENO

Jeden z nejstarších festivalů u nás, Rock for People, se bude konat mezi 4. a 6. červencem 2018 ve Festivalparku v Hradci Králové. Pro naše VIP jsme připravili další soutěž o 2 celofestivalové vstupenky.

The Prodigy, Volbeat, Sick Puppies, Skillet, The Kooks, Enter Shikari, Rodriguez nebo Stick To Your Guns, to jsou největší lákadla tohoto oblíbeného festivalu. O taneční afterparty se postará Sigma, Dirtyphonics či Delta Heavy. Pořadatelé se i letos postarali i o bohatý doprovodný program, který zahrne táborákovou stage, graffiti wall, silent party i chill out zóny.

Protože si vážíme našich předplatitelů – těch, co mají klasické předplatné, i těch, co si pořídili digitální verzi časopisu, rádi bychom nabídli vstupenky jim. Takže pokud jste držitelem naší VIP Rock&Pop karty a rádi byste se festival navštívili, napište nám na náš Facebook do komentářů pod tento příspěvek jména aspoň tří českých kapel, které si na festivalu zahrají. 

Výherce se bude muset prokázat jménem a číslem své VIP Rock&Pop karty.

Foto: Petr Klapper


Nejste VIP? Zjistěte více ZDE.

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE