Soutěž o 2 vstupenky na Romeo a Julii s Honzou Tláskalem a Beego v Rockopeře

Repríza oblíbené inscenace Romeo a Julie v Rockopeře Praha se blíží. Už ve čtvrtek 4. října 2018 od 19:00 se na jejích prknech znovu odehraje příběh dvou znepřátelených rodů, lásky a nenávisti. Nabízíme vám další sadu 2 vstupenek v soutěži.

V titulních rolích se objeví Honza TláskalBeego, kteří ve studiu Rockopery právě nahrávají zpěvy pro připravovanou desku Romeo & Julie. Ti pro fanoušky natočili zdravici, v níž zvou právě na čtvrteční představení:

Minule jsme se vás ptali, v jaké kapele působila zpěvačka Beego. Nyní nás zajímá, frontmanem jaké skupiny je její herecký kolega Honza Tláskal? Odpovědi nám pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE