Soutěž o 5×2 vstupenky na koncert The Pineapple Thief a Gavina Harrisona 23. 9. v Rock Café

The Pineapple Thief

UKONČENO

Britští progresivní rockeři The Pineapple Thief vydali na konci srpna novou desku Dissolution, s níž přijedou 23. září 2018 do pražského klubu Rock Café. Pět z vás může získat po dvou vstupenkách. Podmínkou je odpovědět správně na otázku a mít štěstí.

Album Dissolution bylo velmi dobře přijato kritikou. Nahrávku ovlivnilo několik pro The Pineapple Thief typických témat, velmi výrazně i společnost, v níž se vše odehrává před zraky veřejnosti, a důsledky, které z toho vyplývají. „V době, kdy máme být spojení blíže než kdy předtím, jsem se nikdy necítil tak oddělen od světa. Žijeme revolucí a teď si nejsem jistý, že je to dobře,“ vyznal se zpěvák a kytarista Bruce Soord.

Na albu spolupracoval s kapelou opět i bubenický velikán a člen kultovní kapely King Crimson Gavin Harrison. Jedná se o první desku, pod níž je Harrison podepsán jako řádný člen po boku již zmíněného Bruce Soorda, baskytaristy Jona Sykese a klávesisty Stevea Kitche. Jeho přítomnost pomohla ostatním v soustředění a přinesla do kreativního procesu novou dynamiku.

Právě Harrison se k The Pineapple Thief připojí i na plánovanou koncertní zastávku v rámci turné k desce v pražském Rock Café 23. září 2018. Fanoušci se mohou těšit na skladby z novinky včetně singlu Far Below i starší písně, jichž tato formace za skoro dvacet let existence nasbírala nespočet.

Chcete se zúčastnit koncertu, který je určen nejen fanouškům progresivního rocku? Zodpovězte na následující otázku:

Jak se jmenuje deváté studiové album této kapely a které je předchůdcem novinky Dissolution?

Odpovědi nám pište na náš Facebook do komentářů pod tímto příspěvkem.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE