Soutěž o vstupenky na Amon Amarth

Po třech letech vikingové AMON AMARTH vydali novinkové album »Jomsviking«, jehož ukázku za neskutečných ovací publika předvedli na Masters of Rock. Tentokrát lze opět očekávat nabitou strhující show se speciálními efekty a perfektním zvukem na samostatném koncertě těchto velikánů melodického death metalu v rámci „Jomsviking European Tour“! Hloubka jejich songů vás naprosto uhrane a ve spojení s monstrózní show si koncert užijete do syta!
Vyhrajte 2 vstupenky na koncert Amon Amarth!
Jak na to? Napište nám své jméno, příjmení, adresu a odpověď na soutěžní otázku na  online@rockandpop.cz   s předmětem „Amon Amarth“.
Z jaké země pochází kapela Amon Amarth?
a) Švédsko
b) Finsko
c) Norsko
Uzávěrka soutěže je 14. listopadu   2016 ve 20:00.   Výherce se správnou odpovědí vylosujeme a ihned zkontaktujeme, přejeme vám hodně štěstí!

AMON AMARTH na vás společně s TESTAMENT a GRAND MAGUS zaútočí 25. listopadu v hale Forum Karlín! To si rozhodně nenechte ujít!
Vstupenky si zakupte v předstihu za zaváděcí ceny 690 Kč stání v prostoru a 850 Kč stání před pódiem platné do 31.8. na webu www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

Sponzorováno

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se