Štěpán Kozub & Jiří Krhut Prásknou bičem

krhut

Herec Štěpán Kozub a hudebník a textař Jiří Krhut vydávají 29. listopadu své debutové album s názvem Prásknu bičem. Tato ostravská dvojka vyslala koncem června na sociální sítě první vlaštovku, a to píseň Prásknu bičem, která si rychle získala srdce posluchačů napříč generacemi. Album obsahuje jedenáct písní, které se žánrově liší, a svými vokály je obohatila písničkářka Barbara Kanyzová.

“Jsem vděčný za to, že mohu psát, skládat a posílat písničky do světa a tím rozdávat radost, nyní i společně se Štěpánem. Pro mě je nejen skvělý herec, ale hlavně dobrý kamarád a mohu prozradit, že díky zpěvu může být před divákem oproti hereckým rolím sám sebou, jak se mi jednou svěřil” říká Jiří Krhut.

Současná doba, o které aktéři v jedné ze svých písní zpívají jako o “Době vykloubené”, živým koncertům nepřeje. To však Jiřího Krhuta a Štěpána Kozuba neodradilo a 29. 11. 2020 ve 20.00 si můžete poslechnout koncert a křest nového alba naživo prostřednictvím streamu na facebookovém profilu Divadla Mír.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE