Steve Martin zastínil Ivana Mládka

Steve Martin e1686118584449

Dlouho očekávané nové album Kelly Clarkson Chemistry, které pojednává převážně o emocích odžitých během rozvodu s Brandonem Blackstockem vyjde už 23. června. Nyní zpěvačka vydala nový singl nazvaný „I Hate Love”, který obsahuje odkaz na film Steva Martina Nějak se to komplikuje. Slavný komik v něm hraje na banjo. „Je to komplikované, takže si můžeš nechat Goslinga a já si vezmu Steva Martina.” Zpěvačka viděla Steva Martina hrát na banjo ve videích, která natáčel během prvních dnů pandemie a hovořila o jeho zapojení do své písničky s hudebním producentem. „Říkal jsem si, vím, že to zní šíleně,“ ale dopadlo to.

Kelly Brianne (narozena 24. dubna 1982), profesionálně známá jako Kelly Clarkson, je americká zpěvačka, skladatelka a autorka. Proslavila se po vítězství v první sezóně American Idol v roce 2002, což jí vyneslo nahrávací smlouvu s RCA. Její debutový singl „A Moment Like This“ se umístil na vrcholu amerického žebříčku Billboard Hot 100 a stal se nejprodávanějším singlem v zemi roku 2002. Byl zařazen na její debutové studiové album Thankful (2003), které debutovalo na vrcholu žebříčku Billboard 200. Rozešla se s vedením soutěže Idol a přesunula se k pop rocku, když vydala své druhé studiové album Breakaway (2004).

Stephen Glenn Martin známý jako Stephen Martin (narozen 14. srpna 1945) je americký herec, komik, spisovatel, producent a hudebník. Získal pět cen Grammy, cenu Primetime Emmy a v roce 2013 mu byla udělena čestná cena akademie. Mezi jeho nejslavnější filmy patří vztahová komedie Promiň, jsi ženatý!, muzikál Malý krámek hrůz nebo hororová komedie Muž se dvěma mozky.

Živě odehranou písničku „I Hate Love” zhlédnete zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE