Steve Vai s novou multikytarou

Steve Vai

Steve Vai uvádí na trh album Inviolate. Promo obstará video k písni “Little Pretty”, které podrobně představuje novou Steveovu trojkytaru, nazvanou příznačně ‘Hydra’.

Význam této události zesiluje fakt, že jde o další novou desku od roku 2016, kdy Vai vyprodukoval  projekt “Modern Primitive”.

“Je velmi ‘Vaiovské’, ať už to znamená cokoliv,” říká Vai o albu. “Někdo jiný by mohl být lepší ve vysvětlování. Každopádně jde o velmi upřímnou hudbu. Spousta mých desek je dlouhých a je tam spousta konceptů a hraní si s příběhy.” “Tahle nic z toho nemá. Je na ní devět pěkně hutných multiinstrumentálních skladeb, které jsem chtěl zachytit a nahrát, abych je mohl v budoucnu zahrát naživo.”

Vai také přichází s kytarou ‘Hydra’, na zakázku postaveným instrumentem, který použil v úvodní skladbě alba, “Teeth Of The Hydra”. Na vývoji kytary, která disponuje třemi krky, ale pouze dvěma vřeteníky, se podílela japonská firma Hoshino.

“Little Pretty” si poslechnete zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE