The Atavists křtí album Lo-Fi Life v Café V lese

Ve čtvrtek 24. května v pražském Café V lese křtí v rámci akce Radikal #2 svoji aktuální desku nazvanou Lo-Fi Life kapela The Atavists.
The Atavists, soubor kolem výjimečného kytaristy a zpěváka Adama Krofiana, čerpající vlivy ze řádně zaprášeného blues, stoner rocku, ale třeba i tvorby surfových kapel šedesátých let, vydali zmíněné, pozitivně přijímané, druhé album své diskografie u labelu BiggBoss. A pozor, u příležitosti křtu bude na místě exkluzivně k dostání i vinylová podoba alba.
Společně s The Atavists se na scéně představí také kapela FVTVRE, v níž najdete muzikanty se zkušenostmi ze souborů Sunshine, Wild Tides, Clou a The Prostitutes. FVTVRE, jen tak mimochodem, chystají své debutové album u labelu BiggBoss na letošní podzim.
Uvažovaný časový plán koncertu říká, že FVTVRE by se měli představit od 20:15 hod. a The Atavists pak od 21:00 hod.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=N8ZE5Xnr7sc[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE