The Atavists vydávají loňské album na vinylu

V3I5400 1

Rocková kapela The Atavists pokřtí 14. prosince v pražském klubu Café V lese vinylové vydání svého třetího alba Prettier Than You. Stane se tak téměř na den přesně rok poté, co album vyšlo na digitálních streamovacích platformách. „V březnu jsme již sice album pokřtili, ale doteď bylo dostupné pouze na CD. Vyslyšeli jsme četná přání fanoušků a rozhodli se ho vydat také na vinylu,” vysvětluje frontman kapely Adam Krofián. Album Prettier Than You bylo začátkem roku nominované na cenu Anděl za nejlepší rockový počin.

Vinylová deska bude vyčnívat z řady už jen tím, že je hnědá. „Na obal jsme umístili spoře oděný německý pár z 80. let, který leží v posteli s dobovým osobním počítačem. Jiná barva pro vinyl ani nepřicházela v úvahu. Hnědá je nová černá,“ pochvaluje si Krofián, který je na české hudební scéně respektovaným sólovým kytaristou s nezaměnitelným herním stylem. Vinyly budou poprvé k dostání právě v Café V lese. Po křtu je bude možné zakoupit osobně na všech dalších koncertech nebo také online na e-shopu kapely.

The Atavists na pražském koncertu odehrají všechny písně z alba Prettier Than You. Zazní i skladba Fool’s Gold, kterou na albu nestandardně nabubnoval kytarista Krofián. Fanoušci se navíc mohou těšit také na premiéru několika zcela nových písní, které v nedávné době kapela nahrála v belgickém Bruselu ve spolupráci se zahraničními producenty. Dále kapela láká i na zajímavé hudební hosty.

Společně s The Atavists zahraje liberecké duo Bloody Capes, které si i přes svojí krátkou existenci stihlo udělat v rámci alternativní scény velmi slušné jméno.

Předprodej lístků: https://bit.ly/PrettierthanCVL

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE