The Cat Empire se s novým albem vrátí v říjnu do Prahy

Melbournská kapela The Cat Empire, proslulá především svými energií našlapanými koncerty, se v rámci aktuálního letošního světového turné představí s novinkovým studiovým albem Rising With The Sun znovu také svým fanouškům u nás. Po půldruhém roce se 25. října vrátí koncertovat do Prahy na pódium Lucerna Music Baru.
V červnu 2015 pražský Lucerna Music Bar při svém vůbec prvním vystoupením v České republice zcela zaplnili. Jejich chytlavá fúze jazzu, ska, reggae, rocku a především nakažlivě pozitivní vibrace, které z pódia kapela spontánně šířila, si fanoušky naprosto podmanily. Hlavní koncert turné se konal ve slavné londýnské Royal Albert Hall a byl vyprodán měsíce dopředu. The Cat Empire sice s úspěchem vydávají již sedmé studiové album, ale jejich síla tkví právě v živém vystupování. Již dvanáct let úspěšně objíždějí všechny obydlené kontinenty světa a budují si stále širší základnu svých fanoušků. Živě vystupují ve složení perkuse-bicí, basa, gramofony, klávesy a trubka (+ hostující dechová sekce), koncertům dominují výrazné vokály Felixe Riebla a Harryho Anguse. Není bez zajímavosti, že na pódiu nenajdete kytaristu.
Zmiňované nové abum  Rising With The Sun se již dokázalo prosadit v 7 zemích světa (včetně České republiky) do iTunes Top 10. Ovšem album, byť sebeúspěšnější, live koncert nenahradí. A v případě The Cat Empire to platí několikanásobně.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ljevdhx-Ye8[/youtube]

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<