The Fialky slaví dvacet let i s novou deskou a videoklipem

Punkrocková stálice The Fialky ohlašuje novinkovou, svou v pořadí pátou řadovou, desku. Album s dvanáctkou nových songů nese název Punk rock rádio a pod křídly vydavatelství PHR Records vychází jak na světle modrém vinylu v masivním rozevíracím obalu, tak jako CD v papírovém digipacku. K dispozici bude i jeho digitální verze na streamovacích službách.

Vyšlo symbolicky 2. února, tedy v den úmrtí Sida Viciouse, a v den, kdy se před dvaceti lety kapela The Fialky dala dohromady. Je jasné, že dvacet let existence nelze jen tak přejít mávnutím ruky. Ve čtvrtek 6. února se tak v pražském Futurum Music Baru odehraje oslava dvacetin i křest nové desky zároveň. A objevit by se měla i spousta stylových hostů v čele se Zdeňkem z SPS, Honym z Visacího zámku, Bořkem z E!E,  Dušanem Léblem z Plexis a Sváťou z Totálního Nasazení. S nimi kapela odehraje jejich písně, které je na začátku ovlivnily. Dále pak se na pódium dostanou i  Radek z Nežfaleš, Aneta ze Zputnik a další hosté v rámci pásma písní Fialek. Specialitkou pak budou berlínští punkeři z Ramones Muzea, Berlin Blackouts.

A co ten v titulku zmiňovaný videoklip? Patří titulní písni Punk rock rádio a připravil jej tradičně pátý nehrající člen kapely Robert Havránek. O tom, že se vizuálně pohybuje ve světě odkazů na první punkovou vlnu se můžete přesvědčit sami.

The Fialky – koncert 20 let – Futurum
Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE