The Hives přivezou svou show do Tábora na festival Mighty Sounds

The hives

Hymnické refrény a výbušná show, která vtáhne každého do posledního posluchače – to jsou švédští The Hives. Tato stále stoupající hvězda byla nyní přidána do programu 18. ročníku festivalu Mighty Sounds, který proběhne 28. – 30. června 2024 na letišti Aeroklubu Tábor.

The Hives doplnili již potvrzená jména v programu festivalu, a ten se už nyní jeví jako velmi nabitý: zahrají Bad Religion, Dubioza Kolektiv, The Baboon Show, Feine Sahne Fischfilet, The Casualties, Dune Rats, Jaya The Cat, Authority Zero, Stage Bottles, Silverstein, Fast Food Orchestra, Deeznuts, E!E a mnoho dalších. Seznam kapel, které již byly zveřejněny, je na webu festivalu, a je stále doplňován.

Vstupenky jsou nyní k dostání za 2900 Kč na všechny tři festivalové dny, a tato cena platí do vyprodání balíčku 1500 kusů nebo do 31. prosince 2023. Poté se cena zvýší. Pouze do konce roku jsou také k dostání tradiční designové tickety – na webu festivalu je k dispozici na seznam kamenných prodejen, kde se prodávají.

MS 2023, The Interrupters
Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE