The Maccabees po 14 letech končí

Londýnské indie rockové uskupení The Maccabees ohlásilo po čtrnácti letech spolupráce, během kterých vydalo čtyři plnohodnotná studiová alba, rozpad. Členové kapely v prohlášení vydaném na sociálních sítích Facebook a Twitter fanouškům poděkovali za podporu a přislíbili, že do konce roku odehrají řadu rozlučkových koncertů. Kapela v oficiálním prohlášení uvedla, že se rozhodně nerozchází ve zlém a všichni jsou pyšni na to, čeho se jim během uplynulých let podařilo dosáhnout.

“Nemáme v současné chvíli žádné plány, avšak i nadále bychom každý chtěl v hudbě pokračovat. Těšíme se na budoucnost a chceme se pohnout dále. Částečně se smutkem, ale hlavně s uznáním, láskou a obrovskou hrdostí na hudbu, kterou jsme vytvořili a na to, čeho se nám společně podařilo dosáhnout.”

The Maccabees debutovali v roce 2007 prvotinou Colour It In. Dále následovala alba Wall of Arms (2009), Given To The Wild (2012) a poslední Marks To Prove (2015). V roce 2012 byla kapela za své studiové album nominována na prestižní Mercury Prize. Tu však v silné konkurenci nakonec získala skupina Alt-J.

 
 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE