The Rasmus naživo. Soutěž o 2 vstupenky na Hudební ceny Evropy 2

V pražském Foru Karlín se ve čtvrtek 21. března 2019 uskuteční sedmý ročník Hudebních cen Evropy 2. Během večera vystoupí finská alternativně rocková skupina The Rasmus nebo kapela Chinaski. Jeden z vás může na tento večer vyhrát 2 vstupenky, které do soutěže věnoval Ticketstream.cz.

Letošní nominace Hudebních cen Evropy 2 jsou historicky nejpříznivější pro nové objevy i velké hudební giganty. Objevují se tu nová jména jako Johny Rainbow, Robin Mood, Like-It nebo The Silver Spoons, ale i hudební stálice jako Lucie, Support Lesbiens, Mandrage, Xindl X a další. Oproti předchozím ročníkům se v letošním roce nově i další tři kategorie pro zahraniční umělce. Mezi zahraničními finalisty se pak nejčastěji objevují jména jako Eminem, Jonas Blue, Imagine Dragons nebo Nico Santos.

Celým večerem budou provázet Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Petr Cerha alias Nasty.

Pokud byste se chtěli podívat, odpovězte správně na tuto otázku:

Cenu v jaké kategorii si přijdou osobně převzít The Rasmus?

Odpovědi pište do komentářů na náš Facebook pod tímto příspěvkem.

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE