The Rolling Stones zahrají 4. července v Praze

The Rolling Stones jsou zpět na turné. Jejich koncerty proběhnou v květnu a červnu v Irsku, Velké Británii, Německu a Francii, v Polsku a České republice. V Praze se objeví 4. července na letišti v Letňanech.
V druhé části turné „STONES – NO FILTER“ budou Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood pokračovat ve svém vyprodaném evropském turné, které se konalo na podzim loňského roku. Mick Jagger k tomu řekl: „Tahle část turné ‚No Filter‘ je pro Stones opravdu výjimečná. Těšíme se, až se v létě vrátíme na pódium a zahrajeme fanouškům v České republice.‘‘ The Rolling Stones nabídnou fanouškům klasické hity i několik neočekávaných skladeb a náhodně vybraných překvapení. Jako při každém vystoupení The Rolling Stones s nimi dorazí velkolepá produkce a nejmoderněji navržená scéna.
Posledních osmnácti měsíců jsou The Rolling Stones na vrcholu po vydání cenou Grammy oceněného alba Blue & Lonesome. Produkovali také kritikou oceňovaný dokumentární film zaměřený na jejich průkopnickou show na Kubě Olé Olé Olé! – cesta po Jižní Americe.

Související články

Rock&Pop 08/12

The Rolling Stones, Linkin Park, Sigur Rós, Red Hot Chilli Peppers, Bruce Springsteen, Serj Tankian, Bob Mould, Deep Purple, P.O.D., Marcus Miller, ZAZ, Tito & Tarantula Titulka: The Rolling Stones Plakáty: The Rolling Stones, Enter Shikari

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box