Thomas Dybdahl své nové album představí v Café V lese

Thomas Dybdahl v nahrávacím studiu Propeller Studio v Oslo dokončil své sedmé sólové album “The Great Plains”.
Album vychází 24. února 2017, čtyři roky po desce “What’s Left Is Forever” , která se hned po svém vydání dostala na vrchol norských prodejních žebříčků a byla v USA nominováno na cenu Grammy.
Tentokrát Thomas spolupracoval s producentem Kåre Vestrheimem a autory skladeb Ingrid Helene Håvik (Highasakite), Ninou Nielsen, Øysteinem Greniem, Davidem Baerwaldem a Davidem Poem.
Kapelu na albu tvoří Nikolai Eilertsen (BIGBANG, Elephant9) na basovou kytaru, Pål Hausken (In The Country, Monica Heldal) na bicí a Thomas Dybdahl a Kåre Vestrheim na kytary a klávesy.
Prvním singlem alba je skladba “3 Mile Harbor”, která vychází v lednu 2017.
“Měl jsem to štěstí, že jsem na tomto albu mohl spolupracovat se svými oblíbenými hudebníky a už se nemůžu dočkat února, kdy se o svou hudbu budu moci podělit s posluchači a vyjedu s těmi krásnými písněmi na turné. Písničky na téhle desce jsou většinou o momentu, kdy máte najednou v životě čas podívat se do zrcadla a do sebe a zjistíte, že toho člověka, který se na vás dívá, vlastně téměř nepoznáváte. Písničky o uvědomění si, že je to jinak, než jste si mysleli, písničky o dětství, rodině a o chvílích, na jejichž samém počátku si jasně uvědomíte, co bylo tak důležité pro to všechno, co přišlo potom. “
Thomas Dybdahl svoji novou desku představí také 13.května v pražském Café V lese.
Vstupenky za 250,- Kč + poplatky v sítí GoOut.cz, na místě v den koncertu za 300,- Kč.
Přímý link na vstupenky: https://goout.net/cs/listky/thomas-dybdahl/wrx/
Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1821667508071811/

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE