Thunder udeřil hned dvakrát

Thunder

Britští Thunder nahráli nové album a to rovnou dvojité.

“Většina z toho byla vymyšlena a napsána během pandemie, takže je tam spousta věcí o izolaci a méně pozitivnějších aspektech, jako je sebeanalýza,” říká kytarista a skladatel Luke Morley.

“Dalším tématem jsou sociální média a závislost lidí na nich, nástup dopaminu, který jim najede z toho, že zvednou telefon a řeknou si: ‘Ach, Bože, dnes jsem krásná’.”

Faktem je, že jedna z nejznámějších pecek kapely je balada „In a Broken Dream“, kterou původně v 60. letech složil klávesista a zpěvák australské skupiny Python Lee Jackson Dave Bentley.

Hlavní singl Thunder „The Western Sky“ z alba Dopamine dostal do vínku animovaný videoklip, který odkazuje na každoroční výlet zpěváka Bowese s Morleyem na motorce.

Klip k němu zhlédnete zde:

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE