Tiggi Hawke přichází s debutovou deskou Ascension

image0031

Tiggi Hawke je mladá zpěvačka a songwriterka z Velké Británie, která na sebe upozornila několika úspěšnými singly jako třeba For What It’s Worth nebo Electric Sun, a nyní přichází se svou debutovou deskou s názvem Ascension.

„Jedná se o mé první ucelené dílo, kterým jsem chtěla odvyprávět svůj příběh. Připadal pro mě v úvahu pouze jediný název: Ascension, vyšší verze sama sebe, postup na další, vyšší úroveň. Pozvednutí sama sebe a pro sebe“, usmívá se Tiggi. V éře bezpečné, algoritmy řízené hudby se londýnská zpěvačka a songwriterka Tiggi Hawke pouští do expresivního popu plného ostrých hran, neotřelých témat a uštěpačných textů, které rozhodně posluchače nenechají v klidu. Připočteme-li k tomu rafinovanou produkci a chytře napsanou hudbu, dostaneme odvážný odraz nekompromisní mladé ženy, jenž nelze jen tak ignorovat.

„Písně jako V838 nebo Giants jsou takovým vhledem do mého myšlení, Pity Party je zas song pro lidi, kteří se cítí smutní, ale nechtějí v tom už být sami. OK je o stálém vnitřním ujišťování, že život i vztahy jsou OK! A asi největší radost mám pak z nového singlu Sadurday Night, který je odrazem mé cesty a posouvání vlastních hranic, dobrých i těch špatných,“ popisuje Tiggi písně, které se objeví na nové desce.

Tvorba Tiggi Hawke se neustále rozvijí a díky tomu se také rozrůstá její fanouškovská základna a skvělé ohlasy získává i od oborné veřejnosti. Na streamovacích platformách nasbírala desítky milionů streamů a prostor jí dávají anglická rádia jako Radio 1 nebo KISS. Mladá umělkyně vyhledává i spolupráci napříč hudebními žánry, například s Joel Adams, CLMD, Mike Mago, Junge Junge a dalšími. Objevuje se i v jiných projektech, třeba na nahrávkách Hugel, Alle Farben, The Him, Bruno Martini, Headhunterz, Yves V atd. „Všechny své emoce, které byly jak na horské dráze, jsem vložila do této desky. Dostat ze sebe ven všechny ty pocity odcizení a temné myšlenky a přetvořit je do něčeho upřímného a syrového, bylo přinejmenším dost terapeutické. Můžu říci, že jsem ještě nikdy nebyla tak pyšná na svou tvorbu!“ uzavírá Tiggi.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE