Tomáš Klus a jeho první koncertní 2-CD

V loňském roce se na koncertní pódia vrátil po pauze zpěvák Tomáš Klus. Vytvořil nápadité turné Recyklus Tour, které se setkalo s velkým úspěchem. Svým fanouškům se Tomáš Klus rozhodl připravit menší dárek a připravil pro ně koncertní dvojalbum ŽIV JE.
To nejlepší na album
V rámci tohoto dvojalba se vybíraly ty nejlepší písně. Nahrávalo se hned na několika koncertech, aby bylo z čeho vybírat a tak si na celém dvojalbu dal Tomáš Klus opravdu záležet. Kromě hitů, které jsou s Tomášem spojeny a jde tak o jeho největší hity. Na albu se však objeví také několik starších skladeb, které nemusejí všichni znát. Sám interpret uvádí, že nikdy primárně netoužil po tom mít živý záznam z koncertu. Nejde zde tak ani tak o samotného zpěváka jako o jeho Cílovou skupinu. V ní najdete zajímavé muzikanty, kteří Tomáše doprovází na jeho turné.
Dvojalbum ŽIV JE vyjde 14. dubna 2017 a najdete na něm písně jako Chybíš mi, Marie, Pocity, Noe, Napojen, Amores Perros, Koudelce, Tamaře a podobně.
Zuzana Žáková

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE