Tony Iommi přivoněl k temnotě

Tony Iommi 3

Nejnovější rocková píseň Tonyho Iommiho od alba Black Sabbath “13” se jmenuje ‘Scent of Dark”
Píseň vznikla na podporu kytaristova srdečního projektu, kterým je jeho řada parfémů. Nová charakteristická kolínská byla namíchána ve spolupráci s luxusním parfémovým domem Xerjoff.
Když se Tony Iommi rozhodl vyvinout svůj vlastní parfém, uvažoval, jak na něj asi zareagují někteří fanoušci Black Sabbath. “Budou si myslet, že jsem se zbláznil,” říká třiasedmdesátiletý kytarista. A pokračuje “Je to něco, do čeho by mě nikdy nenapadlo zapojit se. Ale bylo fajn to podniknout.”
Loni, když svět drtil lockdown, Iommiho kontaktoval kreativní ředitel firmy Xerjoff, Sergio Momo. Požádal kytaristu, aby se podílel na skladbě pro charitu. Iommi to v té době nemohl udělat, ale Momo mu přesto poslal krabičku parfémů jako poděkování za to, že nabídku zvážil. Iommi mu zavolal, aby poděkování opětoval, načež dostal nabídku vlastní parfém vytvořit. “Musel jsem si zapsat všechny různé vůně, které se mi líbí, a pak z nich byl vytvořen parfém.” Během několika měsíců měl Iommi jak novou vůni, tak novou píseň.

Poslechnout si ji můžete pod názvem Scent of Dark zde:

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

HONZA HOMOLA Procesem tvorby se musím bavit

Ačkoli si každý hudební fanoušek spojí jméno Honzy Homoly v první řadě s pozicí kytaristy a zpěváka ve svérázné skupině Wohnout, bylo by poměrně krátkozraké jej takto jednoznačně zaškatulkovat. Je člověk mnoha talentů a zájmů. Jako výtvarník se věnuje nejen počítačové grafice, animaci a videu, ale předně i tvorbě obrazů, v nichž kombinuje digitální technologie s malbou. K mnoha hudebním nástrojům, které ovládá, přidal…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE