TOTALLY NOTHIN na novince Noční můry vystupuje z komfortní zóny

Energie, autenticita, neustálý progres a v neposlední řadě velký talent – to jsou atributy, ktreré ke své tvorbě i dalšímu růstu potřebuje snad každý umělec. Jihočeský rodák Totally Nothin, jenž se pohybuje na pomezí alternativního rapu a punk-rapu, s každou svou novinkou dokazuje, že mu nic ze zmíněného nechybí. Potvrzuje to i nyní svým novým albem Noční můry! Už úvodní singly v podobě temnější Lili a energického rave nátěru Hey Wake Up naznačily, že se Totally opět posunul zvukově i tematicky. Síla, pestrost i osobitost Nočních můr jde ale ještě dál, k čemuž přispěla i řada zajímavých hostů jako zpěvačka Lenny, Vercetti CG, Darewin nebo generace mladých producentů jako badfocus, Rainer a Maxipejsek. Jak to všechno zní naživo, budete navíc moci zjistit už záhy – v pátek 16. prosince na pražském křtu v Kasárnách Karlín!

„Album Noční Můry pro mě emočně znamená velké uvědomění předchozích vlastních i cizích špatných činů, které mi nějakým způsobem ublížily. Zároveň je i přiznáním si skutečnosti, že vše zlé, co se stalo, se stát mělo. Nebýt toho, nebyl bych tím, kým jsem nyní jako člověk i jako umělec. Na svém debutu Pro ty, co to chápou jsem zmínil: ‚pozitivní hudba bude, až bude lépe i mě‘. Neumím teď sice říct, že se vše otočilo o 180 stupňů, ale dokážu reflektovat spoustu chyb a před další nástrahy života se postavit rovně, i když začínám zjišťovat, že jich je čím dál víc. Na druhou stranu mi moje nikdy neutuchající píle přináší výsledky, o nichž se mi nikdy nesnilo,“ vyznává se emotivně mladý raper a producent ke své albové novince.

Jak Totallyho slova naznačují, Noční můry jsou hodně osobní nahrávkou, na které nahlíží řadu niterných i tvůrčích témat, s nimiž se však mohou ztotožnit také jeho fanoušci. Ostatně sám přiznává, že právě fanoušky i díky zkušenostem ze svého sólového turné považuje za svou skutečnou rodinu, jež ho motivuje k další tvorbě a „snaze vzájemně sdílet pozitivní energii a společně se odrazit k lepším zítřkům“. Totallyho aktuální počin, který můžeme bez nadsázky označit jako autentickou výpověď doby či alespoň nezanedbatelné části současné mladé generace, není ale osobitý pouze tématy. Hodně specifický a progresivní je i zvukově.

„Při tvorbě Nočních můr jsem se snažil hodně experimentovat, abych se dostal ze své komfortní zóny a mohl tak sám sobě dokázat, že nejsem zavřený v žádné krabici. K tomu značnou měrou přispěli i hosté jako skvělá zpěavčak Lenny Filipová, badfocus, Rainer, Hey yendo, Darewin, Vercetti CG, maxipejsek nebo DJ Kadr, kteří mi – ať už produkcí nebo featuringem – nejen hudebně, ale i lidsky předali vibe, jenž mi pomohl celé album dokončit,“ dodává Totally Nothin.

Tímto releasem úspěšný raper a producent tak znovu potvrzuje již dříve několikrát naznačenou nesvázanost jedním hudebním žánrem. Důkazem je mimo jiné společný track s populární zpěvačkou Lenny Děvče z Elm Street. „Potkali jsme se letos na Brněnském majálesu v backstage, kde jsme si navzájem ocenili hudbu, a tak nějak od prvního pohledu si porozuměli. Domluvili jsme se tedy, že bychom spolu v budoucnu mohli zkusit něco nahrát, a ten moment přišel dřív, než bych čekal,“ říká Totally Nothin ke spolupráci s Lenny, která v písni zpívá primárně v anglickém, ale i českém jazyce a svou barvou hlasu jí dodává jedinečný šarm sobě vlastní.

Své nové album Noční můry Totally Nothin pokřtí v pátek 16. prosince v Kasárnách Karlín. Těšit se můžeme těšit na řadu hostů, kteří se na Nočních můrách podíleli a společně s Totallym slibují hodně živelnou show za doprovodu energické kapely, okořeněnou speciálními projekcemi! Vstupenky na akci pořídíte v předprodeji GoOut zde: https://goout.net/cs/totally-nothin-krest-alba-nocni-mury/szpisqu/

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<