Učíš se na kytaru?

Učíš se na kytaru? Jsi na samém začátku a lámeš si prsty s prvními akordy? Frontman a zpěvák kapely MY4 Pavel Horejš Tě naučí hrát na kytaru. Zdarma a jednoduše!

Ahoj jmenuji se Pavel, s hudbou jsem začal docela pozdě, až ve svých 15 letech. Rodiče mě jako malého zkoušeli přihlásit do ZUŠ avšak marně, bylo jim řečeno, že hudbu necítím a že to tak nějak nemá cenu, že stejně nikdy nebudu hrát na žádný nástroj nebo zpívat. A Ejhle o 10 let později jsem začal hrát na klávesy a později kytaru. Jako samouk. A právě do kytary jsem se hned zamiloval. Z počátku jsme spolu trochu valčili ale později se z nás stali nerozluční přátelé. KYTARA, nejlepší přítel člověka. Celý tento projekt vznikl z jediného důvodu, aby pomohl začínajících kytaristům a kytaristkám. Já jsem se učil drtivou většinu věcí sám, a že mi něco opravdu trvalo, tehdy bych byl rád, že nějaké rady a tipy. A tak jsem tady :D, respektive můj hudební pořad na Streamu a Youtube,“ říká Pavel Horejš.

Odkaz na videa:

https://www.youtube.com/channel/UCYBVEq240a5HcFHU5nmVXQQ

Kapela MY4 vydala v červnu hudební videoklip k písni “Hej brácho”. Tento videoklip byl natáčen na přešťovickém letišti a to na jeden záběr. Tato forma videoklipu je v poslední době poměrně oblíbená, je však náročná na přípravu a následnou realizaci, vše se musí povést tak, jak má, není zde prostor pro chyby. O tom jak se videoklip kapele povedl se můžete přesvědčit zde: 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA