Učíš se na kytaru?

Učíš se na kytaru? Jsi na samém začátku a lámeš si prsty s prvními akordy? Frontman a zpěvák kapely MY4 Pavel Horejš Tě naučí hrát na kytaru. Zdarma a jednoduše!

Ahoj jmenuji se Pavel, s hudbou jsem začal docela pozdě, až ve svých 15 letech. Rodiče mě jako malého zkoušeli přihlásit do ZUŠ avšak marně, bylo jim řečeno, že hudbu necítím a že to tak nějak nemá cenu, že stejně nikdy nebudu hrát na žádný nástroj nebo zpívat. A Ejhle o 10 let později jsem začal hrát na klávesy a později kytaru. Jako samouk. A právě do kytary jsem se hned zamiloval. Z počátku jsme spolu trochu valčili ale později se z nás stali nerozluční přátelé. KYTARA, nejlepší přítel člověka. Celý tento projekt vznikl z jediného důvodu, aby pomohl začínajících kytaristům a kytaristkám. Já jsem se učil drtivou většinu věcí sám, a že mi něco opravdu trvalo, tehdy bych byl rád, že nějaké rady a tipy. A tak jsem tady :D, respektive můj hudební pořad na Streamu a Youtube,“ říká Pavel Horejš.

Odkaz na videa:

https://www.youtube.com/channel/UCYBVEq240a5HcFHU5nmVXQQ

Kapela MY4 vydala v červnu hudební videoklip k písni “Hej brácho”. Tento videoklip byl natáčen na přešťovickém letišti a to na jeden záběr. Tato forma videoklipu je v poslední době poměrně oblíbená, je však náročná na přípravu a následnou realizaci, vše se musí povést tak, jak má, není zde prostor pro chyby. O tom jak se videoklip kapele povedl se můžete přesvědčit zde: 

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<