V rámci comebacku Kelly Family zavítají také do České republiky

Již několik měsíců koluje internetem a médii informace o comebacku Kelly Family. Sourozenecká skupina, která v devadesátých letech zažila nebývalý úspěch, se opět spojila a rozhodla se své fanoušky potěšit svým návratem. Návratu se však zúčastní z původní devítky jen šest sourozenců. A v rámci svého comebacku zavítají také do České republiky.
Šest sourozenců na jednom pódiu
Oficiálně se poprvé představili tuto sobotu v německém hudebním pořadu, kde zazpívali své legendární hity Fell in love with an Alien, An Angel a NaNaNa. Již před několika dny vypustili do světa informaci, že tři beznadějně vyprodané koncerty v Dortmundu nezůstanou jedinými a v roce 2018 pojedou velké turné po německých a rakouských městech. Fanouškům mimo tyto německé země nezbývalo než čekat a doufat, že jejich oblíbené hvězdy z devadesátých let zavítají i k nim.
Potěší i Českou republiku
A kapela jejich prosby vyslyšela! Čerstvou informací je, že v roce 2018 kapela znovu zavítá i do České republiky. Konkrétně se objeví 8. března 2018 v Praze v O2 Aréně v rámci svého We Got Love Europe tour 2018. Comeback století se tak rozjel naplno a je jen otázkou, jak velký úspěch zaznamenají u svých skalních fanoušků. Předprodej začíná 4.4.2017 od 10:00 hodin.
 
text: Zuzana Žáková

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box