V rámci koncertní série Dixie On The Road zahraje v teplickém klubu KNAK Míša Leicht

Další, v pořadí již čtvrté, z živých vystoupení koncertní série Dixie On The Road přivede ve čtvrtek 27. srpna na pódium teplického klubu KNAK zakladatele a „kapelníka“ již přes čtyřicet let fungující bluegrassové formace COP, Miroslava „Míšu“ Leichta, který zde vystoupí společně se svým synem Bertem. Pokud se ve čtvrtek do Teplic nedostanete, nevadí. V plánu je i online přímý přenos na webu, Facebooku či YouTube.

S kapelou COP obdržel v roce 2000 žánrovou cenu Akademie populární hudby v oblasti folk a country. Celou letošní sérii Dixie On The Road provází diváky v klubu i u monitorů na livestreamu jako moderátor. Tentokrát stane charismatický Míša Leicht, otec herečky Kristýny Leichtové, na pódiu s kytarou v doprovodu svého syna Berta.
„V KNAKu zahraju věci z mého sólového CD, od Forehandu, i od COPu. Dáme asi i něco z bigbeatu s Bertem,” svěřil se bluegrassový matador.

Cílem projektu Dixie On The Road je popularizace tvorby českých muzikantů a kapel řadících se k žánrům southern rocku, country, blues, rockabilly, bluegrass, folk nebo amerikana, tedy hudebním stylům s kořeny ve Spojených státech, které jsou na české scéně už desítky let spojeny s živými subkulturami a životním stylem, třeba i fenoménem trampingu, skautingu a dobrodružství.

Rezervace vstupenek i linky na on line přenos jsou k nalezení třeba zde

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE