Valerie MOOD – nová tvář české hudební scény

valerie

Anglicky zpívající česká zpěvačka s osobitým hlasovým projevem, Valerie MOOD, v posledních týdnech zaznamenává úspěchy na celosvětových streamovacích službách. Její singly Rain a Fly, které jsou prvními ochutnávkami z chystaného debutového alba, se těší zájmu nejen u nás, ale například i v zemích latinské Ameriky.

Spolu s vydáním zmíněných singlů cílí v těchto dnech úspěšná koučka, která se zpěvu věnuje od dětství, na své aktuální i budoucí příznivce na crowdfundingové platformě HitHit, kde se snaží o podporu, která by jí výrazně pomohla v rozjezdu vlastní pěvecké kariéry.

“Na HitHit jsem vstoupila s cílem požádat fanoušky muziky, aby mi pomohli tento můj srdeční projekt dotáhnout a vypustit ho do světa! Nahrávání věnuji poslední tři roky svého života. Má představa byla, že album spatří světlo světa mnohem dříve, ale člověk míní, život mění. Přijdou věci a události, které vás vykolejí, zastaví a nezbývá, než se z nich zotavit a znova se nadechnout. Teď jsem připravená projekt vydání mého prvního alba dotáhnout a beru ho jako odrazový můstek pro svoji hudební dráhu.” Peníze vybrané prostřednictvím platformy HitHit by Valerie MOOD ráda investovala do vydání alba, podporu distribuce či natočení dalších videoklipů.

“Kampaň na HitHit jsem odstartovala před dvěma týdny a jsem překvapena a potěšena, s jakou odezvou se projekt setkal. Chtěla bych všem, kdo již přispěli, moc poděkovat. Pro ty, kteří se ještě nerozhodli a s podoporou váhají, jsem zveřejnila k singlu Fly i videoklip, který je ke zhlédnutí na mém YouTube kanále,doplňuje zpěvačka Valerie MOOD.

Valerie Mood (vlastním jménem Valérie Tošerová) pochází ze slezského města Kravaře, v současné době žije v Praze. Pochází z muzikantské rodiny, k hudbě ji od dětství vedl její otec. Vystudovala ekonomii, ale profesně ji to zaválo k hudbě a ke koučinku. Příležitostně se věnuje herectví. Prosadit se nejen na českém hudební scéně pomáhá Valerii MOOD etablovaný hudební producent se zkušenostmi ze zahraničí, Karel Mařík.

„S Kájou Maříkem jsme složili deset skladeb, každá z nich reflektuje osobitý životní příběh nebo životní etapu. Texty jsem si napsala sama, autorem hudby jsme my oba. Inspiraci jsem čerpala ze života mého i lidí v mém okolí, profese koučky je taky velkou studnicí zajímavých postřehů. Album je tak o vztazích, splínech, naší vlastní sabotáži, kterou si komplikujeme život, ale i o hledání cest, jak z ní ven. ” popisuje se Valerie MOOD.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE