Vítězka SuperStar 2020 Barbora Piešová natočila klip k vlastní skladbě Dážď

piesova 1200x450 c default 1

Barbora Piešová, vítězka letošního ročníku pěvecké soutěže SuperStar, natočila video ke svojí vlastní skladbě Dážď.

Videoklip se točil v krásné přírodě u Kraľovanského jezera (Šútovo), kterému se říkává slovenská Plitvická jezera, protože jeho okolí s terasovitými svahy připomíná westernové filmy a má tyrkysovou vodu. Na začátku natáčení se zpěvačka se svým týmem setkala s menšími komplikacemi. “Toto nebol prvotný plán, pretože pôvodné miesto bola prírodná rezervácia, ale ochranári nás stopli a natáčanie by bolo v takýchto podmienkach veľmi zložité. Počas hodiny a pol sme museli vymyslieť a nájsť iný priestor, tak sme sa rozhodli ísť na Kraľovanské jazero,” komentuje Barbora výběr místa.

“Natáčanie bolo dosť ťažké a občas aj nebezpečné, zvlášť záber, kde padám do vody. Musela som ho dať na dva pokusy, pretože pád na hladinu vody bol bolestivý. Zábery s ohňom mi pomohli sprostredkovať ochotní ľudia zo Sokoliarov Aquila z Bojníc,” prozradila víc o klipu, ve kterém se objevují záběry s ohněm a zpěvaččin odvážný pád do vody.

Režii a kameru měli na starosti Michal Lenhart a Viliam Dráb. “Príbeh videoklipu bol takmer celý improvizácia, až na niektoré zábery, ktoré sme mali už vopred premyslené,” dodala zpěvačka.

Barbora momentálně tráví hodně času skládáním písní a následně jejich nahráváním ve studiu v Seredi. Svoje debutové album plánuje vydat už tento podzim. Je téměř jisté, že většina písní bude jejích vlastních. Vedle toho si zdokonaluje hru na kytaru a klavír, hodně koncertuje a vystupuje na různých charitatívních a soukromých akcích. Navzdory tomu ale nezapomíná na svoje blízké a snaží se svůj volný čas trávit i s rodinou. Říká, že jejím posláním je šíření odkazu – práce, láska a rodina.

Odkaz na videoklip:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE