Votvírák 2022 – Důkaz, že rap ovládl svět, padne na letošním festivalu Votvírák

vorvirak

Největší multižánrový festival Votvírák 2022, který se koná 10. až 12. června 2022 na letišti v Milovicích, nechává dostát svému přívlastku a kromě našlapaného poprockového programu se pořadatelé soustředili na zásadní jména i na hiphopové scéně.

Program nabízí pestrost. Klišé „pro každého něco“ znamená v reálu „pro nikoho nic“, ale na Votvíráku je skutečně pestrý výběr. Ve fádním černobílém světě přináší festival křiklavé barvy.

Votvírák ovládnou vítězové nablýskaných prestižních anket – Smack (ten si dělá z Andělů těžítka v kanceláři), Annet X má desku tak dobrou, že Ceny Apollo to řekly i světu. Řezník ze Sodoma Gomora, „morální vítěz“ v kauze Český slavík, kterého mediálně zcela ovládl. Na festivalu ale najdete i čistou špínu z ulice, muziku, jakou dělá Dollar Prync. Michajlov na festivalu uzavírá symbolický kruh – loučil se tu se svobodou a teď s vámi oslaví festivalové znovushledání. Rest bude hlídat real hip hop. Kontrafakt je brand jako Rolls Royce. Do živého pak řízne naléhavě exstencionální Fvck_Kvlt ze Slovenska. Papa Ori dokáže, že rap je stále jeho teritorium, a konečně se dočkáme fenoménu z Jihlavy 58G. Nechybí osvědčená klasika Moja Reč nebo Paulie Garand, stejně jako mladá grimeová krev Pain, Rook, Batrs a Brejchus.

Vstupenky:

V prodeji jsou ještě klubové karty STANDARD a VIP, karty KOMBI jsou již vyprodané.

Více na www.votvirak.cz.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE