Vychází reedice alba Minuty věčnosti od POWER 5

Skupina POWER 5 pokračuje v re-edičním počínání a aktuálně v reedici vydává CD „Minuty věčnosti“ z roku 2003.

Album Minuty věčnosti přivedlo skupinu do speed/power metalových vod. Velkou zvláštností bylo využití živého dětského pěveckého sboru, který hostoval v některých skladbách. Album sklidilo úspěch jak u kritiků tak u posluchačů a skupina dostala možnost koncertovat před zahraničními hvězdami. Křest desky proběhl ve Zlínské sportovní hale Novesta, na společném pódiu se skupinou Helloween.

„Deska Minuty věčnosti byla mimořadná třeba i tím, že jsme k nahrávání přizvali dětský pěvecký sbor. Deska byla náročná na organizaci nahrávání i promo k jejímu uvedení. Bylo nutné skloubit mnoho věci, od těch základních, jako bylo povolení a nacvičení pěveckých partů se sborem základní školy Brumov-Bylnice, až po frekvence studia a mastering. Její premiéra byla naplánována na koncert Power 5 před Helloween ve Zlíně. Do posledního dne se urgovalo zhotovení CD, aby byly na tento koncert k dispozici. Vynaložená energie se vyplatila. Jedna z nejúspěšnějších desek od POWER 5 byla na světě“ popisuje vznik alba Olin Škrabal.

„Minuty věčnosti“ vycházejí jako digitální reedice, tzn. že vyjde na Youtube, Spotify a dalších streamovacích službách. Na YouTube kanálu je každá písnička zveřejněna formou lyric videa. Fanoušci, kteří chtějí skupinu podpořit a chtějí skladby vlastnit, si mohou desku „Minuty věčnosti“ koupit v MP3 shopu na Bandcampu. Na Facebooku skupiny budou vycházet drobné vzpomínka k jednotlivým skladbám.

Power 5 – „Minuty věčnosti“ stream link:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE