We Are Domi přicházejí s novým singlem

domi

We Are Domi, podmanivé elektro-popové česko-norské trio složené z Dominiky Haškové, Benjamina Rekstada a Caspera Hatlestada, vydává nový singl Love Every Part of It. Skladbu se stadionovým refrénem produkovali Ronald Janeček a Frankie Harper. Písničku v nakažlivém elektronickém popovém rytmu napsala kapela společně s Elsy Søllesvikovou. Působivé video, které skladbu doprovází, snímal filmový štáb neortodoxním způsobem. Jednu kapitolu v životě Domi zobrazuje zdánlivě v jednom záběru a vytváří tak pocit lineárního průběhu času.

We Are Domi – Love Every Part Of It (Official Music Video):

Text Love Every Part of It se noří do tlaků společenských očekávání ve vztazích. „Společně s kamarády, kterým není ani třicet, občas zažíváme záblesky obav, že nefungujeme podle společenských očekávání jak v lásce, tak v práci. Hned první sloka řeší, že bych si už i já měla dát svůj život dohromady. a vědět přesně, kdo jsem, když už jsem dospělá,“ popisuje zpěvačka Dominika Hašková.

S tanečními beaty, pulzujícími syntezátory a chytlavou melodií se téma refrénu obrací. „Nakonec jsem stejně dospěla k tomu, že by se člověk neměl v takových situacích brát příliš vážně. Každý máme nějakou životní dráhu a neměli bychom se porovnávat s životy jiných a spíše jet ve svém tempu. A hlavně být šťastní. Prostě dělat, co je pro nás spravný, a ne to, o čem ostatní říkají, že je správné,“ uzavírá zpěvačka.

Videoklip ke skladbě Love Every Part of It nabízí strhující vizuální rozměr. „S kameramanem Tomášem Štastným jsme zvolili neortodoxní způsob snímání, který sleduje jednu kapitolu v životě Domi zdánlivě v jednom záběru, a vytváří tak pocit lineárního průběhu času. Kamera byla po celou dobu natáčení na jednom místě a točila se pomocí motion controlu, který nám umožnil odehrát každou situaci zvlášť a pak v post produkci je spojit dohromady,“ popisuje režisér klipu Ruy Okamura. „I když pocitově je klip minimalistický, tak byl extrémně náročný při natáčení a postprodukci. Po každém záběru jsme museli předělávat interiér karavanu, střídali se do toho různé světelné atmosféry, nastali různé technické problémy, a tak jsme nakonec byli na place 18 hodin,“ dodává režisér.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Odezvy

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE