Wohnout dnes zahajuje turné Bez elektriky

Historicky druhá unplugged sezóna oblíbené české kapely Wohnout zavítá do čtrnácti měst, kde “Wohnouti” představí všechny své nejzásadnější hity v upravených akustických verzích. Potvrzeným hostem je například houslista Vojta Lavička.
Naše kapela byla skoro dvacet let zapojena do elektrické zásuvky, ale náš basák Zemánek jednou nešikovně vykopl síťovej kabel a my zjistili, že nám to akusticky docela dobře zní. Takže v rámci šetření elektrické energie jsme se rozhodli vyrazit na naše druhé unplugged tour a tím dopřát zasloužený odpočinek našim zesilovačům“ komentuje zrod nápadu zpěvák Honza Homola.
Kapela připravuje speciální scénu, kterou oživí již takto dost netradiční koncert na sezení. Team se navíc rozrostl o houslistu Vojtu Lavičku, který kapelu doprovodí polovinu koncertu. Písně dostaly nové aranže, někdy zase jiné tempo. V roli hostů se prostřídají  Dirty Blondes, Snap Call band nebo PayaNoia.  Ti taktéž svůj set překopali do akustické podoby a nastalo tak mnohých změn oproti standardním vystoupením.
Wohnouti se schází po dvouměsíčním kapelním volnu, které tradičně strávili na cestách, kde skládali písně na nově připravované album, které by mělo vyjít na jaře příštího roku.
Termíny:
9.3. Liberec KD
10.3. Pardubice – Congress Centre Palác  Pardubice
17.3. Olomouc – Kino Metropol
18.3. Brno – Mahenovo divadlo
24.3. Teplice – Krušnohorské divadlo
25.3. Mladá Boleslav – Škoda Muzeum
31.3. Opava – Kino Mír
1.4. Frýdek – Místek – Kino Petra Bezruče
7.4. Šumperk – KD
8.4. Kralupy nad Vltavou – KD Vltava
13.4. Prachatice – Městské divadlo
14.4. Velké Meziříčí – Jupiter

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

WOHNOUT (unplugged) 28. 11. 2023, DKO Jihlava

Na prknech, která znamenají svět Obývací pokoj jako z časů normalizace. Dobové rádio, malá stará televize s vypouklou obrazovkou, vpravo na zdi erb města Jihlavy, pod ním okno. Bílé dveře v levém rohu scény, vedle věšák téže barvy. Na stropě miniaturní křišťálový lustr, v prostoru rozeseto několik lamp či lampiček. Tři divadelní zvonění a hlas shůry kárající vzorně sedící diváky, aby…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE