Žádnej Stres posouvá laťku!

promo fotka ZS

Kapela Žádnej Stres má za sebou úspěšné jarní turné na podporu svého nového alba Cesta, zároveň s vydáním CD natočila klip k jedné z vlajkových lodí alba, písni Lidi zkažený.

Píseň vznikla jako jedna z prvních věcí k novému albu, napsal jí kytarista Ondřej Budinský, který se postaral i o aranže, text doplnil kytarista Marcel Vaňhát a zpěvák Jiří Štursa, který zároveň stojí za scénářem a režií klipu.

„Je to jedna z vážnějších skladeb, kterou na albu máme, možná dokonce nejvážnější v historii kapely. Zároveň má ale návykový refrén, skvěle šlape a stala se tak prakticky ihned kandidátem na videoklip, protože má vnitřní příběh a silnou pointu“ přibližuje autor Ondřej Budinský.

Kapela se rozhodla klip opravdu pozvednout a do hlavní dvojrole tak obsadila hvězdu první velikosti, herce Martina Krause, který se svého partu zhostil s nadšením. Dalších rolí v klipu se ujali členové kapely a jejich talentovaní rodinní příslušníci. Ale nebyli by to jen skvělí herci, velmi důležitou součástí produkčního týmu je také Zdeněk Strmiska, který stál za kamerou a pomohl doladit scénář.

Přípravy na natáčení trvaly zhruba týden, samotné natáčení se zvládlo za jeden den, za což patří velké uznání všem, kteří se na něm spolu s kapelou podíleli.

„Spolupráce s Martinem byla skvělá. Byl prakticky naší první volbou, protože má v sobě přesně ten šarm,charisma a vtip, který jsme pro roli potřebovali“. Doplňuje zpěvák a režisér v jednom, Jiří Štursa. „Jsme ale nadšeni i ze spolupráce s Zdeňkem, jeho nápady byly neocenitelné, bylo vidět, že Zdendu i Martina natáčení a song baví, na výsledek jsme všichni opravdu pyšní. Takto profesionální produkci jsme ještě neměli a i když jsme si na sebe ušili poměrně šibeniční termín, natáčení odsýpalo a těšíme se, co na klip řeknou naši fanoušci“.

Videoklip Lidi zkažený:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE