Zakládající člen kapely Silver Springs Niko rozjíždí sólovou kariéru

Zakládající člen kapely Silver Springs Niko rozjíždí sólovou kariéru. A to velmi stylově. Zpěvák s řeckými kořeny vydal svůj první videoklip GO, který na českou hudební scénu vnáší svěží vítr.
Niko Jalauzidis není na české hudební scéně žádným nováčkem. Jeho talentu ale dosud využívali ostatní interpreti, pro které mladý talent skládal hudbu. Nyní se ale Niko rozhodl rozjet vlastní sólovou kariéru. A jeho prvního výstřelu v podobě singlu GO si nejde nevšimnout. A nutno říct, že Niko má zkušenosti odkud čerpat. Několik let totiž žil v Los Angeles, kde nejenže studoval vysokou školu, ale získal podle svých slov i obrovský nadhled.
“Poznal jsem lidi doslova z celého světa, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Poznal jsem americkou kulturu, ale hlavně jsem měl možnost poznat americké muzikanty. Jak fungují, co poslouchají, jejich cítění hudby a to mě obohatilo nejvíc,” říká Niko, což je z jeho písně i cítit.
A právě díky nadhledu a zkušenostem ze zahraničí se Niko rozhodl jít jiným směrem. Místo celého alba se nyní totiž rozhodl zaměřit na jednotlivé singly, které bude postupně vydávat. Ačkoliv se nyní rozhodl zaměřit na svou sólovou kariéru, desku zatím vydávat nechce.
“Chtěl bych desku dělat až s nějakým konceptem. Teď mám dost různorodých nápadů, takže to spíš vidím na singly a pár EP. Desku až časem,” říká Niko.
Rozhodně ale nebude zahálet. Práce má více než dost. „Nyní mě čekají producentské povinnosti, ale taky se hlavně chci věnovat své tvorbě. Mám už připravené další songy. Teď je jenom musím proměnit z nápadů na fungující nahrávku, na což se mega těším,” uzavírá Niko.

 
 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE