Zakládající člen kapely Silver Springs Niko rozjíždí sólovou kariéru

Zakládající člen kapely Silver Springs Niko rozjíždí sólovou kariéru. A to velmi stylově. Zpěvák s řeckými kořeny vydal svůj první videoklip GO, který na českou hudební scénu vnáší svěží vítr.
Niko Jalauzidis není na české hudební scéně žádným nováčkem. Jeho talentu ale dosud využívali ostatní interpreti, pro které mladý talent skládal hudbu. Nyní se ale Niko rozhodl rozjet vlastní sólovou kariéru. A jeho prvního výstřelu v podobě singlu GO si nejde nevšimnout. A nutno říct, že Niko má zkušenosti odkud čerpat. Několik let totiž žil v Los Angeles, kde nejenže studoval vysokou školu, ale získal podle svých slov i obrovský nadhled.
“Poznal jsem lidi doslova z celého světa, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Poznal jsem americkou kulturu, ale hlavně jsem měl možnost poznat americké muzikanty. Jak fungují, co poslouchají, jejich cítění hudby a to mě obohatilo nejvíc,” říká Niko, což je z jeho písně i cítit.
A právě díky nadhledu a zkušenostem ze zahraničí se Niko rozhodl jít jiným směrem. Místo celého alba se nyní totiž rozhodl zaměřit na jednotlivé singly, které bude postupně vydávat. Ačkoliv se nyní rozhodl zaměřit na svou sólovou kariéru, desku zatím vydávat nechce.
“Chtěl bych desku dělat až s nějakým konceptem. Teď mám dost různorodých nápadů, takže to spíš vidím na singly a pár EP. Desku až časem,” říká Niko.
Rozhodně ale nebude zahálet. Práce má více než dost. „Nyní mě čekají producentské povinnosti, ale taky se hlavně chci věnovat své tvorbě. Mám už připravené další songy. Teď je jenom musím proměnit z nápadů na fungující nahrávku, na což se mega těším,” uzavírá Niko.

 
 

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<