Zemřel bývalý zpěvák kapely Lostprophets. Zabili ho ve vězení
Ian Watkins, bývalý zpěvák velšské rockové skupiny Lostprophets, zemřel. V sobotu ráno byl pobodán ve věznici HM Prison Wakefield v Anglii, v níž si odpykával pětatřicetiletý trest za týrání a zneužívání dětí. Bylo mu 48 let.
Přiznal několik zločinů
V sobotu ráno jej podle britských médií bodl do krku jeho spoluvězeň. Přes rychlou reakci dozorců se ho nepodařilo zachránit. Před dvěma lety byl přitom také pobodán. Tehdy jej ale lékaři ještě zachránili.
Ian Watkins působil v letech 1995 až 2013 jako zpěvák velšské kapely Lostprophets, s níž nahrál pět alb. V prosinci 2012 byl obviněn ze sexuálního zneužívání dětí a o rok později byl na pětatřicet let poslán do vězení. Přiznal se ke zneužívání dětí, osahávání jednoročního dítěte, nabádání ke znásilnění dítěte a výrobě dětské pornografie.


Odezvy