Známý DJ Calvin Harris vydá nové album

Calvin Harris, vlastním jménem Adam Richard Wiles je světově známý DJ, zpěvák, producent a skladatel, který má zatím na svém kontě čtyři studiové alba a řadu singlů. Nyní se to však změní, na léto ohlásil své v pořadí páté studiové album.
Toto album vyjde 30. června a ponese název Funk Wav Bounces Vol. 1. I na této nové desce se, jak už to u Calvina Harrise bývá, objeví mnoho hostů zvušných a slavných jmen. Slyšet můžete například Snoop Dogga, Katty Perry, Arianu Grande, Travise Scotta, Nicki Minaj, Young Thug, Johna Legenda a další.
Tento skotský umělec uspěl se singly jako Acceptable in ts a The Girls. Ty byly oceněny zlatou deskou. Je autorem několika úspěšných singlů známých umělců, složil písně například pro Cheryl Cole, Kylie Minogue nebo rapperovi Dizzee Rascalovi.
Již nyní si můžete poslechnout dva singly a to konkrétně Slide, kde se objevuje Frank Ocean & Migos a Heatstroke ve spolupráci s Young Thug, Pharrellem Williamsem a Arianou Grande.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=G_-8EnRLHso[/youtube]
Zuzana Žáková

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se