Zpěvačka Aiko představuje nový singl Instincts

aiko

Aiko je jedna z nejprogresivnějších a nejproduktivnějších mladých zpěvaček české hudební scény. V září se stala vítězkou exportní soutěže Radia Wave Czeching, pod jehož záštitou nový videoklip Instincts vznikl. Natáčení proběhlo v jedinečných prostorách kostela Gabriel Loci, které videu daly svou osobitou atmosféru. Režie se ujal vyhledávaný režisér Ondřej Urbanec. Novinku je možné najít na kanále YouTube a od 13. 1. také na všech streamovacích službách.

O hudbu se postaral britský producent Steven Ansell z Blood Red Shoes, s kterým zpěvačka dlouhodobě spolupracuje. „Inspirovali jsme se beatem od Garryho Glittera z písně Rock ‘n’ roll, který můžeme slyšet ve spoustě písníček jako například Black Skinhead od Kanyeho Westa,“ popisuje zpěvačka a autorka textu Aiko.

Singl Instincts podporuje naslouchání svého vnitřního hlasu a sděluje, že je důležité důvěřovat svému přirozenému instinktu. I když si člověk neumí vysvětlit, proč ho v daný okamžik tento pud vedl, čas stejně ukáže pravdu. „ V posledních letech jsem se právě naučila naslouchat své intiuci. Spoustu věcí dělám, protože je tak cítím a nechci to zakřiknout, ale zatím mi vše vyšlo. Časem vidím, že mé rozhodnutí mělo smysl a bylo správné, všechno do sebe hezky zapadne,“ komentuje poselství novinky zpěvačka.

Aiko má umělecké cítění, které se odráží nejen v její hudební tvorbě, ale právě také ve vizuální stránce sebeprezentace. Ke spolupráci vždy oslovuje profesionály s kreativním cítěním. Tentokrát vsadila na tým Ondřeje Urbance, který scénář videa na naslouchání svého vnitřního hlasu a vlastních pocitech postavil. „Nevěsta u oltáře cítí, že její rozhodnutí nebylo správné a uteče. Následně pak můžeme pozorovat, jak hledá sebe a cítí se dobře jen ve vlastní společnosti,“ přibližuje příběh klipu Aiko.

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE