Zpěvačka Elly se vydává do krajin popu se singlem Flower

Na výlet do popových hudebních sfér zve svým novým singlem a videoklipem zpěvačka Elly (vlastním jménem Eliška Tunková). Sama je i autorkou hudby a textu k písni Flower, zvukově se o výsledek postarali producenti Jaro Sound a Filip Vlček.

„Hlavním tématem songu Flower je to, že většina lidí si žije ve své vlastní bublině, kterou si kolem sebe vytvořili a mají strach do ní kohokoliv pustit. I když třeba hluboko uvnitř touží po lásce nebo po přátelství, mají strach, že jim bude ublíženo, a tak zůstávají samotní a uzavření,“ popisuje Elly ústřední myšlenku textu.

Tuto ideu rozehrává videoklip, jehož tvůrcem je režisér Jan Strach. Klip je metaforou jejího čistého vnímání světa, které si chrání před všemi negativními vlivy z venku. I když se před nimi ubrání, má to své následky, které ovlivní její život. Závěrečná scéna, kdy stojí Elly uprostřed vyhořelého lesa, symbolizuje nový začátek. Vedlejší roli ztvárnil Tomáš Martinka, osobnost známá ze světových mužských soutěží krásy. Natáčelo se v areálu Průhonického parku.

Souběžně se singlem Flower vydává Elly svůj hudební projekt nahrávek ze zkušebny – live sessions.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se