Zpěvačka Nelly udivuje novým singlem a sexy videoklipem Revolution

205704247 333183604875125 8712563193769718573 n

Mladá zpěvačka Nelly, která má za sebou turné jako předskokanka Michala Hrůzy nebo Ewy Farne opět překvapuje. Ve své novince Revolution se odvážně pustila do angličtiny. Text i hudba vznikala ve spolupráci s producentem a zpěvákem Marcellem. Nelly se v písni ukazuje ve zcela novém světle. Revolution má však své konkrétní poslání. O sportovně laděný videoklip plný sex appealu se postaral Jakub Mahdal se svým Jakoby Films studiem.

Revolution je první písničkou, kterou Nelly zpívá v angličtině. Celkově se odklání od své dosavadní tvorby, kterou fanoušci znají. Singl má energický taneční vibe, modernější zvuk a svou hudební produkcí se může  srovnávat se zahraniční. „Cílem je změnit vztah lidí ke cvičení, motivovat je a podpořit nový projekt, který má ve světě, hlavně v Americe, velký úspěch. Kdo má rád pohyb a rád zkouší nové věci stejně jako já, tak by ho tahle písnička mohla motivovat,“ popisuje hlavní myšlenku zpěvačka Nelly.

„Nelly za mnou do studia občas přijde a pouští mi věci, co ráda poslouchá. Dost často jsou to EDM taneční songy, které mají pořádný odpich. Nelly vždycky začne pařit jako o život. Je vidět, že si to fakt užívá. Chtěl jsem tedy i pro ni udělat song jiný, než jsme dělali do teď, který by jí také takhle bavil,“ popisuje vznik singlu producent Marcell.

Singl vznikl k příležitosti otevření nového revolučního spinningového studia, které v České republice nemá obdoby. „Písničku jsem napsala na míru pro projekt mé sestry Terezy, která novinku přivezla se svou kamarádkou Kimberly do Čech. Nejde o klasické spinningové lekce. Mají komunitní aspekt i svou duchovní část. Ve světě si tyhle lekce zamilovaly známé celebrity jako například Kim Kardashian, Selena Gomez, Katy Perry nebo David Beckham,“ komentuje projekt Nelly.

Video revoluční projekt podtrhuje a navodí dokonalou představu. Choreografii sestavily lektorky a zakladatelky studia Tereza Řehořová a Kimberly Angeligue. Režisér Jakub Mahdal přesně vystihl atmosféru cvičení, pohrál si se světlem, barvami i detaily, čímž klip dosahuje světového formátu.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE