Zpěvák a producent Marcell přichází s novým videoklipem

marcel

„I když se stanou nečekané věci, důležité je neztratit hlavu,“ popisuje zpěvák a producent Marcell svůj nový singl a videoklip Všechno, co se mělo stát z připravovaného EP.”

Marcel Procházka alias Marcell je talentovaný český zpěvák, producent a skladatel. Kromě toho, že se věnuje hudební produkci a skládání písní pro ostatní interprety (má za sebou spolupráce např. s Lenny, Mirai, Adamem Mišíkem, Pauliem Garandem nebo Lucií Bílou), nyní přichází se svým novým singlem Všechno, co se mělo stát z připravovaného EP.

„Tento singl pro mě otevírá novou kapitolu, ve které poprvé přicházím s tvorbou pouze sám za sebe. Postupně představím své nové písně i s videoklipy, které reflektují období posled-ních dvou let. Je toho spousta, singly z EP budou vycházet postupně až do poloviny příštího roku, vypráví Marcell. Píseň Všechno, co se mělo stát napsali ve třech spolu s Janem Vávrou a Ondrou Fidlerem. Následně se Marcell a Ondra Fidler postarali o finální produkci ve studiu Sono.Hlavní myšlenkou celé písně je, že občas se v životě stanou věci, které člověk nečeká. Nebo se naopak nestanou ty věci, se kterými se počítalo. Důležíte je ale neztratit hlavu a pokračovat dál,” vysvětluje zpěvák.

Režisérkou klipu se stala jeho žena Linda Procházka. “Inspirací a hlavním námětem klipu pro mě mělo byl úryvek textu této písně ,,jen čas ty rány hojí”. Marcell má tak v klipu nad-přirozenou schopnost – drží v rukou čas. Díky tomu potom může měnit sled údalostí, vracet kostky, i když byly vrženy, nebo napravit to, co se pokazilo,” vysvětluje Linda.

Oba partneři se nedávno přestěhovali z Londýna do Prahy. „Téměř 4 roky byly úžasná zku-šenost, kterou bych rád zúročil při práci na nových věcech. Krom společného života v Lon-dýně jsme s Lindou procestovali spoustu míst, které nás inspirovaly a navíc mi Linda po-máhá s vizuální prezentací už několik let, nepřál jsem si natočit klip s nikým jiným, než právě s ní, protože jí naprosto důvěřuji,” uzavírá Marcell. Do povědomí se Marcell dostal také jako zpěvák kapely No Distance Paradise, se kterou vydal dvě alba, jež byly kritikou vřele přijaty. Na jaře i na podzim se Marcell představil jako host na turné s Mirai, které, když to aktuální situace dovolí, by mělo pokračovat opět na jaře příštího roku.

Videoklip Všechno, co se mělo stát:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

HONZA HOMOLA Procesem tvorby se musím bavit

Ačkoli si každý hudební fanoušek spojí jméno Honzy Homoly v první řadě s pozicí kytaristy a zpěváka ve svérázné skupině Wohnout, bylo by poměrně krátkozraké jej takto jednoznačně zaškatulkovat. Je člověk mnoha talentů a zájmů. Jako výtvarník se věnuje nejen počítačové grafice, animaci a videu, ale předně i tvorbě obrazů, v nichž kombinuje digitální technologie s malbou. K mnoha hudebním nástrojům, které ovládá, přidal…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE