Zputnik: „Koho snídal kanibal“

zputnik

Zputnik je technometalagropunková kapela, o které kdysi napsali: “Tahle hudba je určena pro psychicky narušené feťáky. Je totiž anomálií, jejíž unikum spočívá v kombinaci dech beroucích, genialitou odzbrojujících textů a agresivních hudebních ploch.” Sama kapela odmítá názor, že je pro narušené feťáky! Stojí si za tím, že je pro všechny narušené bytosti! 

Zpět ke klipu. Martina sice ze začátku nejvíc bavila představa natočit klip na love song “Mr*ky z Prahy”. Díky velkým zkušenost s tímto přemnoženým lidským druhem, měl hned celkem dost nápadů. Po jednom večeru se Zputnikem v uších ale nakonec dostal chuť na Kanibala. Při poslechu songu mu před očima prolítnul děj…chladný minimalismus.

Videoklip:

Klip vznikl v Martinově produkci We Are Maka. Za kamerou si na Kanibalovi pochutnával Zdeněk Kajer, Martinův oblíbenec. O barevný chlad se v PFX postaral kolorista Tomáš Chudomel, oblíbenec Anety. Hlavní roli Kanibala a líbačku s Anetou, si střihnul herec, Pepa Bánovec.
Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

Desed Baví mě psát text tak, aby si každý mohl najít svůj příběh

V polovině března vydala alternativně metalová a crossoverová kapela Dark Gamballe desku Dobrý lhář. Povídání o jejím vzniku se zhostil textař a zpěvák Jiří Sedláček alias Desed. Přestože je známý zejména jako frontman již zmíněné vyškovské skupiny, na kontě má také hudebně temnější projekt Trny & Žiletky nebo písničkářsky laděný kytarový Aplaus pro dva. Ačkoli přišla řeč i na obě…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE