Alphaville se představí živě v Lucerně už na začátku října

Ve čtvrtek 4. října navštíví Velký sál pražské Lucerny českému publiku dobře známá německá skupina Alphaville. Její kariéra vystoupala na vrchol ve zlaté éře 80. let a dodnes nechce skončit. Úplně na začátku někdy v roce 1983 zpěvák Marian Gold s klávesisty Bernardem Lloydem a Frankem Mertensem ve své podzemní zkušebně v Mnichově experimentovali s elektronickou hudbou a rozhodli se sestavit kapelu.
Jistě je tehdy nenapadlo, že poměrně vzápětí svými chytlavými melodiemi získají celosvětový úspěch, doprovázený miliony prodaných desek. Alphaville s krátkými přestávkami dodnes nahrávají nové desky a jezdí po světě. Frontman a skladatel Marian Gold zůstává nepostradatelnou duší jejich existence.
Během večera zcela jistě zazní několik skladeb z jejich zatím posledního alba, loňského Strange Attractor, včetně vynikajícího singlu Heartbreak City, nicméně nejvíce očekávání se dočkají léty prověřené hity – Big In Japan, The Jet Set, Dance With Me, Sounds Like a Melody, A Victory of Love a samozřejmě Forever Young. Příjemnou taneční zábavu!

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box