Bastille odhalili plány na letošní rok

Kapela Bastille má jasné představy o tom, jak by měl jejich rok 2018 vypadat. Pojede na turné se symfonickým orchestrem a gospelovým sborem a plánuje vydat i nějaké nové písně. Zpěvák Dan Smith by chtěl spolupracovat se Siou a Rihannou, na rozdíl od tour je to ale zatím jen ve fázi zbožného přání.
„V dubnu pojedeme tour, kde převedeme naše skladby do nových aranží se smyčci, žesťovými nástroji a gospelovým sborem”, řekl frontman. Koncerty se budou týkat jen měst ve Velké Británii a celá šňůra ponese název ReOrchestrated. Pro skupinu ale nepůjde o úplně novou zkušenost, nové aranže už si vyzkoušeli minulý rok na jednom koncertě pro charitu.
O dalším albu se zatím ví jen to, že jej Bastille chtějí mít „vzrušující, povznášející a příšerně smutné zároveň”. Také by se mělo odklonit od témat poslední nahrávky Wild World, tedy od těch politických, a směřovat více k eskapismu, úniku před skutečností.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE