Ben Cristovao připravil PRAGUE TOUR. V listopadu zahraje hned ve třech klubech naší metropole

Ben Cristovao zahraje v Praze během měsíce listopadu hned třikrát. V klubech Royal, Roxy a NoD představí vždy jiný koncept show. Dojde také na ukázky z chystaného alba Palmy a neony.
Lídrovi české urban scény se podařilo v minulém roce vyprodat Forum Karlín. Dorazilo na něj celkem přes 3400 lidí. Proto by se mohlo zdát, že plán pro letošní rok bude jasný – vybrat prostor kapacitně minimálně stejný, či vyšší. Přestože byla atmosféra v Karlíně naprosto skvělá, rozhodl se Ben udělat raději několik klubových koncertů a být tak fanouškům pořád blíž.
“Přemýšleli jsme, čím můžeme zase překvapit. Loňský úspěch byl super a troufnu si říct, že to pár lidí nečekalo. Letos jsme si říkali: Co dál? Jak to udělat, abychom opět přisli s něčím novým?“ Dodává k plánu Ben.
Pro koncerty si nakonec vybral kabaretní a divadelní prostor ROYAL na Vinohradech, legendární klub ROXY a k němu přidružený experimentální prostor NoD.
Show v klubu Royal nadchne především dámskou část Benova publika. Výběr písní bude zaměřený zejména na songy, které jsou věnovány právě jim. Těšit se tak můžete určitě na písně jako Pure Girl, Úžasná nebo Kolotoč, Tělo a Postel během kterých Bena doprovodí živá kapela. Speciální vystoupení v komorním prostoru Royal připraví opravdu výjimečný zážitek. Do prodeje jde pouze 120 vstupenek, také proto je jejich cena, v porovnání s ostatními zastávkami, výrazně vyšší.
Do klubu Roxy se Ben Cristovao vrací po dvou letech, tehdy jej take vyprodal. V rámci show představí Ben především hip-hopové a urban music songy. Dje a členy živé kapely navíc doprovodí několik výjimečných hostů, které zatím neprozradíme. Jisté je, že se na podiu objeví například rapper Cavalier.
V NoD půjde o koncert, který bude postavený především na živé kapele a hostech, kteří jsou v některých případech i o generaci dál než Ben, přesto k němu ale mají blízko. Kapacita omezena, v předprodeji je pouze 300 vstupenek.
“Mimo tyto koncerty se mí fanoušci můžou těšit na sérii hodně unikátních a hlavně předem neohlášených mini koncertů. Rád bych dal o své práci vedět co nejvíce lidem a než aby na ně padala reklamní sdělení o koncertech, tak se spolu s muzikanty vydáme do ulic a ukážeme male ochutnávky toho, na co se můžou těšit.”
Co se týče Benových dalších aktivit, už v pátek 7. 10. vystoupí jako host Davida Kollera v plzeňském klubu Papírna. Je totiž jedním z těch, kteří svým coverem Kollerovy písně přispěli na album David Koller & Friends. U Bena šlo konkrétně o song Nic není nastálo. O týden později pak poletí společně s deseti fanoušky na ostrov Fuerteventura, kde se odehraje také jeden z letos plánovaných koncertů, tentokát na pláži společně s hudebníkem Kristianem Komedie, který Bena doprovází už druhým rokem na pódiu.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<