Ben Cristovao připravil PRAGUE TOUR. V listopadu zahraje hned ve třech klubech naší metropole

Ben Cristovao zahraje v Praze během měsíce listopadu hned třikrát. V klubech Royal, Roxy a NoD představí vždy jiný koncept show. Dojde také na ukázky z chystaného alba Palmy a neony.
Lídrovi české urban scény se podařilo v minulém roce vyprodat Forum Karlín. Dorazilo na něj celkem přes 3400 lidí. Proto by se mohlo zdát, že plán pro letošní rok bude jasný – vybrat prostor kapacitně minimálně stejný, či vyšší. Přestože byla atmosféra v Karlíně naprosto skvělá, rozhodl se Ben udělat raději několik klubových koncertů a být tak fanouškům pořád blíž.
“Přemýšleli jsme, čím můžeme zase překvapit. Loňský úspěch byl super a troufnu si říct, že to pár lidí nečekalo. Letos jsme si říkali: Co dál? Jak to udělat, abychom opět přisli s něčím novým?“ Dodává k plánu Ben.
Pro koncerty si nakonec vybral kabaretní a divadelní prostor ROYAL na Vinohradech, legendární klub ROXY a k němu přidružený experimentální prostor NoD.
Show v klubu Royal nadchne především dámskou část Benova publika. Výběr písní bude zaměřený zejména na songy, které jsou věnovány právě jim. Těšit se tak můžete určitě na písně jako Pure Girl, Úžasná nebo Kolotoč, Tělo a Postel během kterých Bena doprovodí živá kapela. Speciální vystoupení v komorním prostoru Royal připraví opravdu výjimečný zážitek. Do prodeje jde pouze 120 vstupenek, také proto je jejich cena, v porovnání s ostatními zastávkami, výrazně vyšší.
Do klubu Roxy se Ben Cristovao vrací po dvou letech, tehdy jej take vyprodal. V rámci show představí Ben především hip-hopové a urban music songy. Dje a členy živé kapely navíc doprovodí několik výjimečných hostů, které zatím neprozradíme. Jisté je, že se na podiu objeví například rapper Cavalier.
V NoD půjde o koncert, který bude postavený především na živé kapele a hostech, kteří jsou v některých případech i o generaci dál než Ben, přesto k němu ale mají blízko. Kapacita omezena, v předprodeji je pouze 300 vstupenek.
“Mimo tyto koncerty se mí fanoušci můžou těšit na sérii hodně unikátních a hlavně předem neohlášených mini koncertů. Rád bych dal o své práci vedět co nejvíce lidem a než aby na ně padala reklamní sdělení o koncertech, tak se spolu s muzikanty vydáme do ulic a ukážeme male ochutnávky toho, na co se můžou těšit.”
Co se týče Benových dalších aktivit, už v pátek 7. 10. vystoupí jako host Davida Kollera v plzeňském klubu Papírna. Je totiž jedním z těch, kteří svým coverem Kollerovy písně přispěli na album David Koller & Friends. U Bena šlo konkrétně o song Nic není nastálo. O týden později pak poletí společně s deseti fanoušky na ostrov Fuerteventura, kde se odehraje také jeden z letos plánovaných koncertů, tentokát na pláži společně s hudebníkem Kristianem Komedie, který Bena doprovází už druhým rokem na pódiu.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE