Black Holes přinášejí “berlínský vibe” v novém singlu Dare to Fly

Black Holes Dare to Fly

Pražské duo Black Holes přichází s letošním prvním singlem “Dare to Fly”. Ten byl nahrán opět v ústeckém Tajnym studiu v produkci Jana Bramburka. Písnička tentokrát představuje Kate a Martina v jemnější, až nostalgické náladě. Videoklip se natáčel v Berlíně pod taktovkou Adély Jalovecké.

“Dare to Fly se dá volně přeložit jako troufnout si lítat. (Tak jak už název napovídá) je to taková metafora k tomu, že si troufneš dělat věci, který tě napadají a dávají ti smysl, ač mohou znít na první pohled až bláznivě. Je to paralela k tomu, že se přestaneš ohlížet na to, jestli to, co děláš a jak to děláš a o čem sníš, zapadá do něčí škatulky představy o tobě a o tom, jaký život bys měl žít. Písnička je taková nostalgická, ale zároveň je v ní naděje,” představuje námět písničky frontwoman Kate.

Bubeník Martin pak vysvětluje, proč vznikl klip zrovna v Berlíně. “Jakmile jsem písničku slyšel, naskočil mi hned takový berlínský pocit. Měl jsem takovou okamžitou potřebu jet do Berlína a natočit tam klip. Oslovili jsme Adélu Jaloveckou, která byla pro, a tak jsme si vymysleli docela odvážný plán. Prostě jsme si do uší pouštěli písničku a jen tak jsme chodili a zevlili po berlínských lokacích, které máme rádi.”

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

HONZA HOMOLA Procesem tvorby se musím bavit

Ačkoli si každý hudební fanoušek spojí jméno Honzy Homoly v první řadě s pozicí kytaristy a zpěváka ve svérázné skupině Wohnout, bylo by poměrně krátkozraké jej takto jednoznačně zaškatulkovat. Je člověk mnoha talentů a zájmů. Jako výtvarník se věnuje nejen počítačové grafice, animaci a videu, ale předně i tvorbě obrazů, v nichž kombinuje digitální technologie s malbou. K mnoha hudebním nástrojům, které ovládá, přidal…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE