Bon Jovi – Burning Bridges

Bon Jovi Burning Bridges

Na otázku jestli někoho zajímají Bon Jovi, hledá odpověď nejspíš i samotná kapela. Nečekaným albem na sklonku léta Jon Bon Jovi dokazuje, že obchodního ducha neztratil. A co hudební nápady? Ačkoliv se jedná o sbírku nedodělků a odpadků, pár (jsou odjakživa dva) světlých okamžiků by se našlo.

Hned úvodní akordy A Teardrop To The Sea zní mému uchu libě, trochu plantovsky, jenže ouha… Přestože Bon Jovi byli odjakživa stadiónová kapela, chorálový OO popěvek, který se ozve hned vzápětí, nejenže není originální, ale v poslední době mě nutí odcházet na místa, označená právě těmito dvěmi písmenky. Doposlouchat do konce se skladba nakonec dá, není to až taková pruda a jedná se o první záblesk světla. Singl We Don´t Run sliboval podle prvních ukázek trochu přitvrzení, zůstalo jen u slibů. Skutečným světlem uprostřed tunelu je šestá Who Would You Die For, pro Bon Jovi s netypickým elektronickým beatem a ukradeným floydovským sólem (body mínus za něj). Zbytek tvoří pár rozbředlých nezajímavých cajdáčků, jež nestojí za zmínku a závěrečná countryovka Burning Bridges. Jelikož má být nahrávka především dárkem všem jejich fanouškům a poděkováním za jejich více než třicetiletou věrnost, oceňuji soudnost kapely, že na své řadové desky tyto písně nezařadila. I tak se na Bonjoví alba dost vaty za celou dlouhou kariéru dostalo.

Uvidíme, jak bude vypadat skutečný studiový počin kapely bez kytaristy Ritchie Sambory, nová deska je ohlášena na příští rok.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

BON JOVI Šedesát let uhlazeného rockera

Jon Bon Jovi, lamač dívčích srdcí, slaví 2. března šedesátiny. I rockeři stárnou. Za sebou toho má na hudební scéně dost, a tak se pojďme na jeho život podívat blíže. TEXT: MILAN MENČÍK Jeho rodiče byli mariňáci. Postupem času se ale z otce stal holič a z matky květinářka. Jon měl odmalička velké umělecké sny a jeho rodiče ho podporovali. Původním jménem…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE