Brixtn vydává singl plný optimismu a povzbuzení Bude to ještě hezký

Promo 1

Brixtn je indie-popová kapela, která svou tvorbu zakládá na českých textech, energických živých vystoupeních a moderním, osobitém zvuku. Po značném úspěchu svého debutového alba Cizí byty vydávají již druhý samostatný singl s názvem Bude to ještě hezký.

Nový singl kapely Brixtn se svou optimistickou atmosférou a nadějností lehce liší od dosavadní tvorby kapely. “Řekl bych, že je pro nás přirozený psát spíš depresivnější a dekadentnější věci, takže Bude to ještě hezký se tímhle asi trochu vymyká. Ale už jsme si nějakou dobu říkali, že bychom chtěli mít i nějaký optimističtější track, který by si fanoušci mohli pustit, když se nebudou cítit nejlíp, a který je povzbudí,” říkají o novém singlu členové kapely Brixtn. Píseň je smířlivým ohlédnutím se za překážkami v dětství a dospívání a především povzbuzením, že všechno ještě dopadne dobře. Brixtn naznačují, že někdy i to zlé může být k něčemu dobré, a je důležité to nevzdávat, i když život zrovna nehraje do karet.

Hudebně staví píseň na organické elektronice, zapamatovatelných melodiích, moderních trubkách a tanečním, up beatovém rytmu. Stejně jako v ostatních případech si Brixtn song produkovali sami. Na finálním zvuku Bude to ještě hezký se ale kromě kapely tentokrát podepsal také ostřílený kalifornský sound engineer Matt Bishop (spolupracoval např. s Taylor Swift, The Killers ad.), který se postaral o mix a mastering.

Kapela pojede na jaře 2024 sve první samostatné turné, při kterém navštíví Olomouc, Brno, Ostravu, Prahu, Hradec Králové, Šumperk, Plzeň a další města napříč ČR. Na všech zastávkách pojedou jako hosté LEON a v Olomouci kluci pozvali např. kapelu KOBLÍŽCI v Hradci pak kapelu Malone a další.

Singl je vydán k datu 26.1.2024:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE