Rock&Pop na tabletu, telefonu či počítači

Hudební časopis Rock&Pop je na trhu už osmadvacátý rok a kromě vlastního festivalu, e-shopu a VIP Rock&Pop karet pro pravidelné odběratele nově přináší i možnost zakoupení digitálního předplatného.
To je určeno pro všechny, kteří by si rádi početli kdykoliv a kdekoliv na svém chytrém zařízení nebo počítači. „Přestože jsou stále tisíce čtenářů, kteří stejně jako já rádi listují stránkami skutečnými, vyhověli jsme i těm čtenářům, již si píšou o prohlížeče virtuální. Digitální svět je neúprosný, a protože jdeme s dobou obsahem, je třeba držet krok i formou,“ říká k novince šéfredaktorka Rock&Popu Martina Jablanovská.
I předplatitelé digitální verze časopisu získají VIP Rock&Pop kartu, jíž už využívají roční odběratelé klasického papírového vydání. Její držení totiž čítá řadu výhod, které jsou představeny na speciálním webu extra.rockandpop.cz. Patří mezi ně celoroční sleva na představení RockOpery Praha, volné vstupy a slevy na koncerty, turné vybraných kapel a exkluzivní soutěže přímo od časopisu nebo ve spolupráci s jeho partnery.
Únorové číslo je k nahlédnutí zde. Rock&Pop připravil pro předplatitele digitální verze od březnového vydání i to lednové jako dárek, takže budou mít k dispozici celý prozatímní ročník 2018.
Elektronické předplatné stojí 720 Kč na rok a lze jej objednat v e-shopu Rock&Popu. Vzhledem ke klasickému předplatnému, které je v nabídce za 810 Kč, tak zájemci ušetří 90 Kč, což je cena jednoho tištěného časopisu.

Tento článek je z roku 2018.

Dnes ROCK&POP se transformoval do hudební sociální sítě.

ROCK&POP – HUDBA JE JEN JEDNA

Vítej v našem světě hudby. Komunita spojující fanoušky se světem hudebníků. Přidej se a buď v obraze co se děje. Sdílej svoje pocity z koncertů, mejdanů a jiných akcí. Vkládej fotky, zvi na akce nebo si jen užívej zprávy ze světa hudby.

Registrace je zcela ZDARMA ZDE

Ukázka únorového čísla. Zalistujte si.

 
Ukázka vybraných titulek časopisu ROCK&POP.
Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE