Časopis Rock&Pop na tabletu, telefonu či počítači

Hudební časopis Rock&Pop je na trhu už osmadvacátý rok a kromě vlastního festivalu, e-shopu a VIP Rock&Pop karet pro pravidelné odběratele nově přináší i možnost zakoupení digitálního předplatného.
To je určeno pro všechny, kteří by si rádi početli kdykoliv a kdekoliv na svém chytrém zařízení nebo počítači. „Přestože jsou stále tisíce čtenářů, kteří stejně jako já rádi listují stránkami skutečnými, vyhověli jsme i těm čtenářům, již si píšou o prohlížeče virtuální. Digitální svět je neúprosný, a protože jdeme s dobou obsahem, je třeba držet krok i formou,“ říká k novince šéfredaktorka Rock&Popu Martina Jablanovská.
I předplatitelé digitální verze časopisu získají VIP Rock&Pop kartu, jíž už využívají roční odběratelé klasického papírového vydání. Její držení totiž čítá řadu výhod, které jsou představeny na speciálním webu extra.rockandpop.cz. Patří mezi ně celoroční sleva na představení RockOpery Praha, volné vstupy a slevy na koncerty, turné vybraných kapel a exkluzivní soutěže přímo od časopisu nebo ve spolupráci s jeho partnery.
Únorové číslo je k nahlédnutí zde. Rock&Pop připravil pro předplatitele digitální verze od březnového vydání i to lednové jako dárek, takže budou mít k dispozici celý prozatímní ročník 2018.
Elektronické předplatné stojí 720 Kč na rok a lze jej objednat v e-shopu Rock&Popu. Vzhledem ke klasickému předplatnému, které je v nabídce za 810 Kč, tak zájemci ušetří 90 Kč, což je cena jednoho tištěného časopisu.

Ukázka únorového čísla. Zalistujte si.

 
Ukázka vybraných titulek časopisu ROCK&POP.

Související články

Rock&Pop 03/18

 Jsme online! Jeden ze svých úvodníků bych ráda věnovala další z novinek, již jsme si pro vás připravili. Ačkoli osobně nedám na papírovou podobu našeho časopisu dopustit a každý měsíc si vychutnávám vůni nově potištěného papíru, zavedli jsme i elektronickou verzi časopisu ROCK&POP. Přestože jsou stále tisíce čtenářů, kteří stejně jako já rádi listují stránkami skutečnými, vyhověli…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se