#Černá bojuje o hlasy!

IMG 9216

Kapela #Černá zakončila rok 2023 vystoupením ve vyprodané O2 Aréně jako host Dymytry a hned poté se pustila do natáčení nové tvorby. Na přelomu dubna a května vydá svou druhou řadovou desku, která ponese dobový název ,,BOJ O HLASY”.

,,Na desce jsme si dali záležet a odráží naší pětiletou společnou cestu.” říká kytarista Pavel Dvořák. ,,Naši fanoušci si dlouho říkali o novou placku, která by obsahovala i vydané singly a EP Bojuj Nebo Uteč. K tomuto materiálu jsme nahráli úplně nový pecky a vznikla tak plnohodnotná deska, na kterou jsme pyšní.” komentuje jedním dechem bubeník Eda Štěpánek. 

V současné době je #Černá jako host kapely ŠKWOR na jejich halovém turné. Frontman Feri Ciml dodává: ,,Milujeme živé hraní a na koncerty se ŠKWOREM se neskutečně těšíme. Nové album tvoří valnou část našeho playlistu a my se nemůžeme dočkat, až vám ho zahrajeme!” 

Singl z připravovaného alba je k poslechu zde:
https://www.youtube.com/watch?v=-GXUS0FGyWg

IMG 9216

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Odezvy

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE