Cocotte Minute si vzali do parády cover Milujem se čím dál víc

Cocotte Minute Zlla laska

Cocotte Minute posledním videosinglem Milujem se čím dál víc právě dokončili dlouho očekávané třípísňové EP Zllá láska. Nu-metaloví šansoniéři předchozími singly Řeka a Černý šaty dokázali, že se právě nacházejí ve svém vrcholném období.

Pro Cocotte (i mnohé fanoušky) překvapivý cover postkomunistického hitu Milujem se čím dál víc je dokončení dva roky intenzivní práce na EP Zllá láska. “I když jsou to pouze tři písně, nechali jsme na tom projektu opravdu stovky hodin práce a statisíce korun za studia a klipy. Věříme, že Zllá láska je něco, co nás již teď posunulo o další level, a doufáme, že to tak bude vnímat i publikum,” stojí si za svým frontman Martin Zeller. Kompletní EP vyjde v druhé polovině října na streamovací službě Spotify.

Singl doplňuje působivý klip, který přináší příběh o lásce v post-apokalyptickém světě. Režii klipu se opět ujal Jakub Mahdal, který stál i za těmi přechozími, a doplňuje to slovy: „Každý z trilogie videoklipů je silným vizuálním zážitkem. První jsme natáčeli pod vodou, druhý ve skalách v Anglii. Mám pocit, že v tomto závěrečném jsme vytvořili něco výjimečného s postapokalyptickým vizuálem. Sešel se silný příběh, skvělé herecké výkony a experimenty s umělou inteligencí, která pomohla dokreslit post-apo prostředí.”

Zeller vysvětluje, proč se rozhodli jako třetí píseň připravit cover známého hitu: “Všechny tři písničky jsou o lásce. Každá jí zpracovává z úplně jiné perspektivy. Dvě přechozí jsme si napsali sami. Milujem se čím dál víc je již existující lovesong a zároveň megahit, ale taky tak trochu naše guilty pleasure. Takže prostě láska na druhou.”

Všechny písně naživo zazní pouze na zimním Ragnarock´n´roll tour, na které Cocotte Minute vyráží již 13. října společně s paganfolkovým překvapením roku Deloraine. První zastávkou je Olomouc a poslední 14. prosince pražská Lucerna Music Bar.

Informace a vstupenky na jednotlivé štace k zakoupení: https://www.smsticket.cz/skupiny/522-ragnarock-n-roll-tour-cocotte-minute-deloraine?fbclid=IwAR0_59OiUe0eUqvopGdkD8qesVpAgXPDTw4RmlEwOtlufoXmaDOcpbdOtEU .

TURNÉ:

13.10. OLOMOUC (S KLUB)

14.10. OSTRAVA (BARRAK)

3.11. VYSOKÉ MÝTO (M-KLUB)

4.11. HAVLÍČKŮV BROD (OKO)

10.11. ČESKÉ BUDĚJOVICE (FABRIKA)

16.11. LIBEREC (BUNKR)

24.11. ČÁSLAV (HOTEL GRAND)

25.11. TEPLICE (KNAK)

1.12. TŘEBÍČ (ROXY)

2.12. BRNO (PRVNÍ PATRO)

3.12. PLZEŇ (POD LAMPOU)

9.12. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (NA DVORKU)

14.12. PRAHA (LMB)

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE