Corey Taylor ze Slipknotu: „Nejsem si jistý, jestli to můžu říct. Řekněme, že jsem se už podepsal na každou část ženského těla.“

SLIPKNOT, v čele se zpěvákem Corey Taylorem, se bratislavskému publiku představí na Zimním stadionu Ondřeje Nepely již 03.08.2022. Kromě vystoupení jedné z nejznámějších NU metalových kapel všech dob, se příznivci tvrdé muziky mohou těšit i na speciálního hosta, vychycenou ukrajinskou hudební skupinu JINJER.

Kluci v temných maskách, na dech beroucím pódiu, nabídnou průřez 25 leté tvorby seskupení, ale i na písně ze svého posledního studiového alba, We Are Not Your Kind. Asi každý interpret má svého favorita v písních vlastní hudební produkce, stejně tak je na tom i Corey Taylor, který prozradil, o jaké skladby jde. „Od Slipknotu mám nejraději píseň Snuff a od Stone Sour to je Song 3,“ prozradil zpěvák, který kromě Slipknotu působí iv další kapele. Dobrou zprávou je, že i píseň Snuff, kterou zpěvák napsal v roce 2009 a toho toku se umístila na druhém místě v žebříčku Billboard Hot Mainstream Rock Tracks, a zároveň se stala nejprodávanějším singlem kapely, bude součástí horkého set dopisu na bratislavském koncertě!

Slipknot způsobuje šílenství, Corey fanouškům podepsal každý kousek těla, někteří si SLIPKNOT dali vytetovat! Úspěch na celosvětové úrovni přinesl kapele nespočet věrných fanoušků. Kromě následování od koncertu ke koncertu, projevují svoji oddanost i mnoha dalšími způsoby. Někteří by pro podpis doslova zaprodali duši, další své hudební idoly, díky tetování, nosí stále s sebou. „Je to šílené, je to jako kdybychom byli nějací superhrdinové. V Chicagu byl jeden chlapík, kterému voláme „ten potetovaný chlapík“, nevím, jestli jsme vůbec zjistili, jak se opravdu jmenuje, a on nás mě na zádech vytetovaných všech devíti. Je to obrovský chlap, bodybuilder. A to tetování mu začínalo na krku, kde mu končily vlasy, a táhlo se mu až k zadku. To tetování bylo z turné v Iowě a tehdy jsme nosili šílené masky, a on je měl vytetované na celém svém zádech. A teď pokaždé, když změníme masky, tak si je dá dodatečně vytetovat někde na své tělo. Říkám mu, člověče, ty jsi chodící billboard,“ popsal Taylor jednoho z nejvěrnějších fanoušků.

Slušnou sbírku tetování má na svém těle i samotný zpěvák. „Mám jich pár. Například tetování Paula na lýtku (zesnulý Paul Grey, basák Slipknotu), dále moje tetování okřídleného Griffina na počest mého syna, který se tak jmenuje. Mám toho na sobě opravdu hodně.  Mnoho tetování je věnováno mým dětem. Miluji horory, takže celá záda mám věnovaná hororům, hlavně těm starším z produkce Hammer Film – takže tam mám Drakulu, Frankensteina, Mumii…,“ přibližuje zpěvák, co ukrývá pod šaty.

 A jak je to s těmi podpisy? Fanoušci mnohokrát žádají podepsat šílené věci. Jaké nejzvláštnější místo podepsal hlas Slipknotu? „Nejsem si jistý, jestli to můžu říct. Řekněme, že jsem se už podepsal na každou část ženského těla.“

SLIPKNOT / European Tour 2022

03. AUGUST 2022 / ZIMNÍ STADION ONDREJA NEPELU (Bratislava) Vstupenky JSOU dostupné na www.vivien.sk a v síti Ticketportal.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA