Rock&Pop jako dárek od vás? Pořiďte svým blízkým předplatné!

Máte v rodině milovníka hudby? Co mu dát k narozeninám, svátku a nebo jiné příležitosti předplatné časopisu Rock&Pop? Navíc se blíží Vánoce, určitě by ho pod stromečkem voucher na roční předplatné potěšil.
Nemusíte nic složitě zařizovat – zkrátka vyplňte do formuláře jméno osoby, které byste rádi dvanáct čísel Rock&Popu do schránky darovali, a personalizovaný text s věnováním. Rázem máte skvělý dárek pro všechny, již se rádi udržují v obraze co se týče domácí i světové rockové a popové scény.
Předplatitel získá VIP účet, díky němuž bude moci čerpat výhody jako je účast v soutěžích o lístky na koncerty, jež jsou kolikrát i vyprodané, slevu do RockOpery Praha, volné vstupenky na akce partnerů, možnost nakupovat výhodně v našem e-shopu merchandise časopisu i kapel a tak dále.
Tyto akce pravidelně přibývají na webu extra.rockandpop.cz a předplatitelé bývají informováni i prostřednictvím e-mailu. Samozřejmostí je i plakát uvnitř každého čísla, který na stáncích není k sehnání.

Přijde vám předplatné časopisu Rock&Pop jako perfektní dárek? Pořiďte jej ZDE.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE